Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Syn má mesiac problém so soplíkom

magnetika
5. aug 2014

Malý má cca mesiac problém so soplíkom, no ono to ani nie je soplenie, lebo toho je málo, ale má zastretý hlas - je chuchmavý, v noci sa zobudi na kýchanie, 10x kýchne, vysmrkáme nos /vela toho nie je/ a spi.... Má vybratu nosnu mandlu. Berie vecer 2,5 ml sirupu Aerius /to mu dala detska/.Od imunologicky mame Alergodil sprej do nosa, robila mu kožne testy, tie vysli negativne. Takze alergiu vylucila, ale sprej mu nechala. Napriek tomu má taketo stavy. Uz to trva mesiac, niekedy je to lepsie, inokedy mam pocit, ze sa cez nos ani nenadychne. Davam mu aj Physiomer v ramci dennej hngieny nosa a ked ma velmi chcuchmavy hlas, tak mu pomozem Olynth HA pre pre deti. V skolke nie je uz mesiac, lebo prazdninuju a taketo leto mame. A to som sa tesila, ze nam nic nebude cez prazdniny, lebo pocas skolskeho roka je to stale dokola soplenie, kasel. Uz neviem ,comu by som to pripisala a hlavne ako mu pomoct.... Zacinam stracat trpezlivost ☹ ☹ ☹

janina218
5. aug 2014

Nosne mandle dorastaju, nech mu to skontroluje. Mne brali dvakrat nosne a raz krcne mandle.

lalinko2010
5. aug 2014

@magnetika ahoj, na ORL ste boli? kedy mu vybrali mandlu? Je možné že narástla.
Vysadila by som aerius, nám to chcel dať alergológ, predtým detská, ale nám to nepomohlo, tak som nedávala. krvné testy mu robili?

timuska26
5. aug 2014

@magnetika a nemate doma suchy vzduch?

magnetika
autor
5. aug 2014

@lalinko2010 Aj krvne mu robila, vsetko ma negativne. Krcnej ideme teraz v auguste, prave preto, ze mu chcem dat pozriet, ci nedorastla. Tiez rozmýšlam, že ho vysadím. Budem to konzultovať s doktorkou.

magnetika
autor
5. aug 2014

@timuska26 Hmmm, nepovedala by som, zijeme na dedine, takze okna stale pootvarane, cely den aj noc. Kazdy vecer vypolievame, neviem, myslim, ze tu problem nebude....

magnetika
autor
5. aug 2014

@janina218 Fuuu to mi ani nehovor. Schvalne som mu to davala robit na klinike, kde to robia specialnou metodou, aby nedorastala.... ☹

timuska26
5. aug 2014

@magnetika u nas je taky problem u starych rodicov, co tak isto byvaju na dedine, maly tam bol 3 tyzdne a cely cas smrkal, podobne ako tvoj ako opisujes a rozpraval akoze z nosa. ja mu nedavam nic na to. ja som si tiez myslela, ze je u nich vlhko, ale mylila som sa. predtym este smrkal a kychal kvoli perinam, boli z paperia u starych rodicov to sme vymenili.

megysis
29. máj 2019

Neskúšala si solnu jaskyňu je to veľmi dobrá vec pri takýchto problémoch .Ak máš možnosť niekde po blízky v meste skús .

Tu začni písať odpoveď...

Odošli