Syn má zlé výsledky krvi. Má ísť na gastro vyšetrenie?

evinka2311
17. jún 2011

prosim skusenejsie mamicky, aby mi poradili. syn ma 6 rokov a vysli mu nasledujuce hodnoty z krvi. Neviem,ci absolvovat gastroenterologicke vysetrenie, alebo nie. poradte mi, prosim, TransglutA 11,9 TransglutB 32,5 Kravske mlieko A 42,4 kravske mlieko G 65,č

junovka
17. jún 2011

Tie vysledky mas od obvodaka, alebo od alergologa?Pokial ti to odporucali uz spominani lekari, tak by som sla.Ved nic za to nedas a budes mat aspon klud na dusi 😉

junovka
17. jún 2011
evinka2311
autor
17. jún 2011

obovdna, že by bolo dobre, ale nejak sa nevyjadrila. gastro nie je"sranda" podla mna, maly ma strach a ja tiez, preto neviem.

maca_p
17. jún 2011

@evinka2311 preco by to malo byt komplikovane? ja som tiez bola a neodkusli nam z nosa. lekarka mu maximalne urobi sono bruska. napr. taka biopsia tenkeho creva (apon u malych deti) sa robi pod celkovou narkozou, takze maly to ani nezisti. no a este mu budu robit pravdepodobne odber krvi a to tiez prezijete 😀 . a pohovor (rodinna anamneza) bude dokina robit s tebou a nie s malym. a ak sa bojis ty, daj si frtana 😉

miruska15
18. jún 2011

@evinka2311 Ahoj ja chodim s malou na gastro už 4roky a ešte nam nerobili nič neprijemne.Skor naopak som rada že sme tam šli lebo mi ju dali dokopy.Zistili jej alergiu na mlieko a vaječny bielok.po roku vysadenia mlieka a bielka sa nam to upravilo a teraz papame aj vajko aj mliečko.Ja byt tebou nečakam a idem tam ma Dr. možnost spravit ti vyšetrenie s krvy take obšírnejšie zato obvodačka ma skor take informatívne že sa niečo deje.Na gastre ti povie presne.

evinka2311
autor
18. jún 2011

dakujem za radu, teda pojdem s nim