Krv v stolici u 1,5 mesačného syna

ivuska21
24. aug 2020

Ahojte, prosim o skusenosti mamiciek, ktore mali u babatka krv v stolici. Syncek jeden a pol mesacny na UM, ma krv v stolici a dost. Sme v nemocnici, virusy sa nepotvrdili, na gastre sono ok, nasadili mu nutrilon HA ze to moze byt alergia na kravsku bielkovinu v mlieku. Len ja mam obavy, ze co ak to mlieko nezabere, co bude potom? A casto kaka, podla mna az moc po jedle medzi tym... ale lekari na to nic, ze je to ok, ale on ma uz z toho uplne zaparenu ritku a boli ho to a pri prebalovani reveee.

slapina
24. aug 2020

@ivuska21 a črevá má taktiež v poriadku?

majamat
24. aug 2020

male babatko casto kaka. nema vyvynuty zvierac, vsetko co ide crevom ide hned von a nedrzi sa to v konecniku, je to normalne.
co sa tyka krvi v stolici, tak to uz musia dr. doriesit.

luba41
24. aug 2020

ale na alergiu na BKM HA mlieko určite nestačí..treba špecialne so štiepenou mliečnou bielkovinou- to by ale mali vediet ..lekvári☹ aj tie zapareniny, bolesti brucha, a pod..za chvilu bude mat kvasinkove ložiská po tele

majamat
24. aug 2020

@luba41 Nutrilon HA obsahuje tuto bielkovinu hydrolyzovanu, cize nastiepenu na mensie petidy. skor by som tuto bielkovinu vylucila uplne, ak ma dieta taketo silne prejavy uz v ak nizkom veku. neviem presne ake mlieka su na trhu, ale co viem, tak jedine Neocate.

majamat
24. aug 2020

teda ak to je alergia,a le na odlahcenie to nie ej na skodu, zmenit mlieko.

janulka182
24. aug 2020

presne toto mal aj moj syn. kakal aj 6x denne. aj hospitalizovany bol, nic nezistili, ziadna bakteria. az v jeho pol roku, ked uz kakal krv, konecne to zacali riesit na alergo a mal alergiu na kravsku bielkovinu (nie laktoza, komplet kravske mlieko), preto mu ani HA mlieko nerobilo dobre, lebo sice je v nom bielkovina stiepena, no obsahuje ju. dostal mlieko na predpis Neocate, musela som vysadit vsetko mliecne a dal sa do poriadku.

mmoonna
24. aug 2020

@ivuska21 ahoj, toto isté mal aj môj syn. Veľmi často kakal a potom mal aj krv v stolici. Niekedy len samu krv. Na gastre povedala,že alergia na BKM ,dala mu špeciálne mlieko na predpis a pomohlo. Držím prsty

ivuska21
autor
24. aug 2020

@mmoonna a ake mlieko? Tiez to neocate?

mmoonna
24. aug 2020

@ivuska21 Nie, nebolo to Neocate, bol to myslím Nutrilon Digestive Allergy care

veverickav
24. aug 2020

Moja to mala, a potvrdila sa alergia na kravsku bielkovinu.

ivuska21
autor
24. aug 2020

@slapina
@slapina no to mu nepozerali ak to myslis ze kolonoskopia alebo tak

ivuska21
autor
24. aug 2020

@janulka182 a to mlieko predpise aj gastro? Ako to ja mam vraviet ze nech daju take mlieko? Ja zasnem

janulka182
24. aug 2020

@ivuska21 aj gastro moze. u nas dal alergo. hovorim, tiez to bol boj. zo zaciatku to nikto nechcel riesit. az ked mal pol roka a neprestavalo to. byt tebou, riesim alergologa, cim skor.