Syn zjedol kúsok iqos cigarety

13. sep 2023

Dobrý deň. Teraz ma budete asi všetci súdiť a neviem čo podobne. No mamičky, viete, že stačí sekunda nepozornosti a pruser je na svete. Stala sa taká vec, že som s mojim 1 a pol ročným synom bola vonku, hral sa v kamienkoch a zrazu si dal niečo do úst. Nestihla som mu to vybrať, nechcel ústa otvoriť, takže zjedol polku zhorenej iqos cigarety 🤦‍♀️ mám strach, či sa mu môže niečo stať. Stalo sa to včera, nemá žiadne príznaky, že by mu niečo bolo, vôbec nič.

kika2079
13. sep 2023

No minimálne by bolo dobre vedieť ci to bola obyčajná iqos alebo terrea iqos v tých je totiž pliesok

autor
13. sep 2023

@kika2079 obyčajná

1angelika
13. sep 2023

určite sa mu nič nestane neboj...

autor
13. sep 2023

@1angelika ďakujem 🙏

ankare
13. sep 2023

Nič sa nestane. Môj mladší toho tiež dosť pojedol 🫣

autor
13. sep 2023

@ankare to áno...len tohoto som sa bála, predsa cigareta

kika2079
13. sep 2023

Tak potom bude v poriadku

simona1306
13. sep 2023

akoze budem uplne mimo temy, ale strasne ma to rozculilo .... tiez som fajciarka, fajcim iqos,predtym som fajcila normalne cigarety, ale absolutne nerozumiem tej mentalite, zahadzovat akekolvek spaky na zem .... vlastne nie len spaky ale aj obaly z jedla a vsetko mozne ... normalne mi stoji rozum , a ked vidim dakoho jak to hadze na zem, mam chut mu to napchat do ust ... autorka neboj sa, malemu nic nebude, a urcite ta tu nebude nikto sudit za nezodpovednost a hlupost inych ludi, pri detoch je to iba sekunda .... ja ked idem s malou von, vzdy mam pri sebe sacik, kde vsetok bordel zbieram a potom to vyhodim do najblizsoeho kosa... Je to otrava, ale radsej ako by mi mala mala vsetko pojest ...

autor
13. sep 2023

@simona1306 úplne súhlasím! Mne to srdce nedá aby som hodila niečo na zem. My chodíme skoro každý deň na detské ihrisko, okolo sú lavičky takže mimo mamičiek s deťmi tam chodí aj veľa iných ľudí. Môj syn keď tam príde najprv pozbiera smeti (jemu sa to momentálne veľmi páči) a až potom sa ide hrať. Smutné, že 1 a pol ročne dieťa má viac rozumu ako niektorí dospelí ľudia. :/
A ďakujem, už som pokojnejšia 🙂