Syn zjedol trošku obalu z Fidorky

19. okt 2023

Ahojte, syn zjedol trosku obalu z fidorky... na internete som čítala co všetko sa mu môže stať a mama ma straší zápalom slepého čreva.... zjedol ju ráno a teraz večer sa dobre po*ral.... myslite ze sa mu môže niečo stať? Ani ani spať nebudem......

kacena4
19. okt 2023

neboj sa neumrie, ty ako dieta si toho pojedlaaaa a predpokladám, ze ti nic nebolo

acer11
19. okt 2023

Zajtra budete mať salónky 😂

lonely66
19. okt 2023

och, kedysi tu bola podobná diskusia, tak danú osobu tak dodrbali, že aká je blbá a neviem čo, že má z takého strach... pritom vyjadrila podobné obavy, ako aj ty. tak čakám, kedy sa zdvihne vlna posmeškov.
a inak, ak to bolo len trošku, nič sa nestane.

vanilkovazmrzka
19. okt 2023

A aky velky kus? Utrzok <1cm ci velky kus alobalu?

kacenocka2
19. okt 2023

Nič mu nebude..to vyjde črevami von.keď si spomeniem čo moja dcéra vsetko pojedla?!🤦🙂a imunitu má super

autor
19. okt 2023

@vanilkovazmrzka no maličký kúsok možno 3 mm neviem, stalo sa mu to pri tatovi, ten povedal ze to nebolo moc veľké

jana_eyre_2
19. okt 2023

Pamätám si, že keď bol prvý syn maličký, moje prvé dieťa ja vystrašená zo všetkého raz sa hral s takou mäkkou loptičkou.. mala som ho na rukách a zrazu pozerám že zjedol dosť veľký kus z tej kozenky alebo z čoho to bolo vyrobené.. strašné som sa zľakla a vyčítala si to akoby som mu to prinajmenšom primiešala do jedla.. volala som aj doktorke, tá má ukludnila že nech sledujem či to vykaka do 24h.. malo to zelenú farbu, takže najst to bolo celkom ľahké.. odvtedy moje deti pojedli všeličo.. 🤪 pokiaľ vec nie je príliš veľká, ostrá alebo jedovatá, telo ju obalí do hlienu a vylúči.. neboj nič, sleduj plienku..

Inak moja sestra raz vraj vykakala ako malička nohy od panacika 😀 mama ani nevedela..

lonely66
19. okt 2023
vanilkovazmrzka
19. okt 2023

Tak to nerob paniku 🙂 ludia pojedli uz take veci… ze som nechapala ako mohli prezit. Ale toto je fakt nic, zmiesa sa s ostatnym obsahom zaludka a vyjde von prirodzene

vanilkovazmrzka
19. okt 2023

@jana_eyre_2 😂😂😂

stellarstar
19. okt 2023

Budme si úprimné, koľko veci sme my zjedli ked sme boli deti? Habadej, vy💩💩 sme to a sme tu

anavixy
19. okt 2023

Taky malicky kusol podla mna ani ten zapal slepeho creva nedokaze sposobit.. hoci ano, vsetko nestravitelne je potencialna hrozba. To ze nebudes spat kazdopadne nic na tom ci mu nieco bude alebo nebude nezmeni. Kludne spi, nic mu nebude…

trgypadl
19. okt 2023

Nas vykakal vrchnacik z pera🙈, takze neboj vse bude ok