Synček má stále plný noštek

romikk22
24. máj 2021

Ahojte zienky. Mate niektorá s tymto skúsenosť? Synček ma 3 roky a ide o to ze ma večne zapchaty nostek. Vzdy keď ochorie preliecime to ale ono to je večný kolotoč. Napríklad teraz cez den bol ok, nostek čistý ale ako spinka počujem ze ho ma upchaty a budi sa na to. Boli sne pri doktorke vyter z nosteka vsetko ok m
taktiez sme boli na krčnom. Pozrela nostek, hrdlo aj uška tiez všetko ok. Jedine co nam povedala doktorka tak ze na malý kusok krivu nosnu prepazku ale ze nic hrozne co by trebalo riešiť. Dala nam prasky na imunitu. Zatiaľ ich berie 4 deň tak uvidíme možno to pomôže. Avšak ajtak mi to nejde do hlavy ze je to dosť často co ma plný nostek. Plánujem zajtra objednát aj inhalator aby inahaloval vincentku. Myslíte ze môže mať napr aj na niečo alergiu v takomto veku? Zaujima ma ci je tu mamička ktorá ma s týmto skúsenosť. Ďakujem

tulipanicek
24. máj 2021

@romikk22 Hlásim sa. Len omnoho skôr. Problém riešený od 2 mesiacov 🤦‍♀️ ABKM a nedávno v 1,5 roku aj ťažká HIT 🤷‍♀️🤦‍♀️ Riešila by som imunologa

zildo
25. máj 2021

@romikk22 nemáte v izbe moc suchý vzduch? Neviem možno blbosť,ale keď mala dcéra upchaty nos,dala som jej pri posteľ nakrájanú cibuľu a ,,vytiahlo,, jej to

fiafia
25. máj 2021

@romikk22 môže byť suchým vzduchom v izbe. Skúsila by som zvlhcovat. Moja dcérka má taký fufnavy hlas a akoby upchatý nos keď ma zväčšené mandle. Vždy po chorobe to má ešte pár dní. Na hygienu nosa odporúčam sterimar ale tmavomodrý. Je vhodný na dlhodobé užívanie a je to morská voda. Dobre prečistí nos dávam pred spaním.

romikk22
autor
25. máj 2021

@fiafia akurat sme dali zvlhčovač uz dnes do izby 🙏tak snáď to pomôže 🙃 sterimar davam ano, určite to pomôže ale znovu za par dni to iste 🙄 no uvidime akp zaberie ten zvlhčovač, taktiež ten prasok od krčnej na imunitu.. Hádam bude lepšie 🙂

romikk22
autor
25. máj 2021

@zildo ďakujem 🙂 dnes sme dali do izby zvlhčovač vzduchu moze byt ze je such vzduch v izbe tak som zvedavá aka bude tato noc akurat zaspal maly a zatial dycha pekne čisto 🙂 cibuľu dávam ked je chory. A vtedy to riadne zabera 🙂 tak vyskúšam ak sa mu znovu upcha nostek v noci dat ešte tu cibulu ďakujem 🙂

romikk22
autor
25. máj 2021

@tulipanicek prosím ta a co to znamená tie skratky, prepáč mozno blha otazka ale neviem vazne 🙂