Synček má teploty a celý den spí

sonasonka
24. jún 2013

ahojte prosim vas poradte mi rano sa syn zobudil a mal 39 teploty slaby vycerpany ked som ho postavila padol uplne slaby len vola mama mama s takeho polospanku idem umret ked ho tak vidim
od rana stale spi ked sa zobudi placka a zas zaspi
doktorka povedala ze od zubov ale nikdy sa takto nespraval ked mu isli zuby ani ked mal teplotu

tinki
24. jún 2013

@sonasonka zobrať ho k lekárke, hneď, či nie je dehydrovaný..Koľko vypil? Koľko vycikal? Od zubov to nemôže byť. Nech mu spraví crp, ak môžeš zobrať moč tak aj ten zober..Môže to byť čokoľvek..Od dehydratácie až po nejaké infekčné ochorenie..Nečakaj..To nie je sranda..Radšej zbytočne, ako si potom vyčítať..

billam
24. jún 2013

Okamžite do nemocnice - nie k pediatricke!!!

sonasonka
autor
24. jún 2013

lenze bola som u lekarky a ona ze ak to neprejde zajtra odbery viete
ja to do zajtra nevydrzim :(

billam
24. jún 2013

Chod o štvrtej na pohotovosť

tinki
24. jún 2013

@sonasonka
@billam
Ja nerozumiem, ako môže doktorka povedať, že počkáme do zajtra..
A to žiadne vyšetrenia nespravila?

sasikas
24. jún 2013

ihned k dr, pokial je malatny a spavy moze to byt hocico....radsej zbytocne ako neskoro.... 😝 drzim palce nech to nie je nic vazne ..... 😉

nivi
24. jún 2013

@sonasonka to co mas za lekarku. urcite to nenechaj tak. moze byt prehriaty a dehydrovany, vtedy su deti spave. pije nieco? nezvracal?
sup na pohotovost.
aj keby mu nakoniec nic nebolo lepsie ako cakat.

andrejka1974
24. jún 2013

mne u malej takto zacinala siesta choroba tri dni rano teploty cez 39 vycerpana spala skoro stale nevladal;a stat ani na nozkach a potom to preslo, treba davat vela pit moja pije len mliecko a dozadovala sa ho kazde dve hodiny , a vypila vzdy aspon 120 ml aj v noci , plienky sme nestihali menit , neboj sa zvladnes to tak ako ja , ak by mu teploty neklesali ani po cip[koch utekaj do nemocnice , mojej starsej dcerke teploty nechceli klesnut mala 40 tri dni a klesli az na 4 den po vysype, ale to som nevedela este co je 6 choroba a tak sme tyzden boli v nemocnici strasne som sa bala

sonasonka
autor
24. jún 2013

ja uz myslim na najhorsie priznaky fakt :(
doktorka zhodnotila zuby to nemoze byt taky zo zubov????

tinki
24. jún 2013

@sonasonka Vieš, ja som čítala, že zo zubov by deti nemali mať teploty..vždy je totiž k tomu niečo pridané, nejaký vírus..Počuj, nebrala mu krv ani z pršteka?

hela_tn
24. jún 2013

my sme mali minuly tyzden tiez vysoke teploty a este v tych horkach to bolo katastrofa..boli sme u doktorky, spravila crp-v norme, popozerala ju od hlavy po paty a vsetko bolo ok, kazala mi zrazat teploty, panadol striedat s nurofenom, zabaly podla potreby nad 39 stupnov a cakat, zobrala jej este vyter z konecnika..na stvrty den sa brutalne vyhadzala-tvar, hrudnik, brucho, chrbat a bolo po teplote..podla priznakov prekonala siestu chorobu

winka99
24. jún 2013

moj syn mal uz asi tri krat taketo teploty a okrem teplot mu nic nebolo...myslim ani soplik, ani kasel, ani nic ine...ani crp nic neukazalo...cize to bola nejaka viroza a takisto len spal, ked mu klesla, prebral sa a akoby mu nic nebolo a ked znova stupla, zaspal...podla mna je normalne ze ked ma dieta teplotu, tak je spave predsa nie? aj dospely clovek sa tak citi pri teplotach
a nemusi to byt od zubov, aj ked moze ale mozes to byt aj takato viroza nejaka
treba teplotu stiahnut a ked sa bez teploty citi lepsie, ponukat tekutiny

moncicip
24. jún 2013

@sonasonka A brala mu ta doktorka aspon zakladne odbery? Ci to len tak usudila ze su to "len" zuby?

kuka221
24. jún 2013

Môj syn dostal pred 2 rokmi v lete vysoké teploty ktoré sa veľmi ťažko dali zraziť aj to len na chviľku. Stále to bolo 39-41
nesťažoval sa na nič iba že ho pobolieva bruško. Nakoniec to bol obojstranný zápal uší.
Od vtedy už žiadne také že keď ma dieťa 3 dni teplotu nič sa nedeje, a že to môžu byť zúbky....
Zobrala som ho na pohotovosť a tam lekár zistil ten zápal uší. Zaujímavé bolo že mal 2,5 roka a na bolesť ušiek sa vôbec nesťažoval. Dostali sme naše prvé antibiotiká a do 2 dní už bolo všetko dobré.

moncicip
24. jún 2013

@kuka221 Tiez som toho nazoru ze radsej ist x krat k lekarovi "zbytocne" ako raz prist neskoro ...

pink_lady
24. jún 2013

@sonasonka takyto stav nemoze byt zo zubov, to co je za pediatricku...ako stary je maly? nema stuhnutu siju - ide mu hlavicka zohnut na hrud? nie je vysypany?

koniarova
24. jún 2013

@sonasonka Ty načo čakáš? 😠 Vystrašená a vystresovaná si riadne, tak prečo nezájdeš pre kľud duše na tú pohotovosť?Šľak ma ide trafiť z takýchto diskusií. Môžeš sa na moju reakciu a nahnevať, ale ozaj neviem, aké reakcie a rady tu čakáš, keď žiadna nie sme lekárka.