• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Teplota 37,7-37,9°C v zadočku. Treba sa znepokojovať?

25. apríla 2012 
moj maly si na zadok nenecha siahnut. takze klasicky ortutovy a pod pazuchou je naj. A pouzivam ten nurofenovy sirup a je super, maly ho ma velmi rad.
18. apr 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som teraz kupovala, lebo mi dosiel, som mala pomarancovy a dojedol ho ako ho teraz boleli tie zubky a kupila som jahodovy tak uvidime co povie, ked ho bdueme musiet vyskusat.
24. apr 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v zadocku ..si ale treba odratat 0,5 stupna.
24. apr 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerob nič, pokiaľ nebude mať na teplomeri 38,5 netreba nič robiť. Ak už má 38,5 treba dať niečo proti teplote a hlavne veľa čajíku :wink:))
24. apr 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri takej nizkej teplote by som nic nerobila. Teplota cely den kolise, navyse zvysena v zadocku moze byt aj z toho, ze tlaci - snazi sa vytlacit teplomer von. Niekde som citala, ze od pol roka uz je meranie v zadocku nepresne, prave z toho dovodu, ze dietatko moze tlacit. Navyse teplota 37.2 (teda po odcitani 0.5st) nie je nic. Ja to riesim podobne ako ostatne mamky. Do cca 38.5 nedavam nic, potom dam najcastejsie nurofenovy sirup a ked teplota pretrvava tri dni, idem k lekarovi.
25. apr 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, to nic neni, len by som cakala a premeriavala. Ak by telota vystupila nad 38,5 dala by som Nurofen, alebo iny liek, proti telote, ale ja mam tento odskusany a vzdy malemu pomohol.
25. apr 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok