Teplota, bolesť hlavy, hrdla a oči

18. feb 2022

Dcérka je od pondelka chorá, teplota bola aj nad 39, bolesť hlavy, hrdla. Na PCR bola v stredu a je negatívna. Včera sa začala sťažovať na oči a dnes ráno sa zobudila s úplne zahnisanymi očami. Môže ísť aj tak o covid? Aj napriek negatívnym testom?

dadulamamula
18. feb 2022

Su aj iné choroby než je covid... Skôr by som povedala ak jej hnisaju očká ze zápal bude niekde v tvarovéj časti, ja som tak mala zápal okostnice

anjelicek26
18. feb 2022

Tak choroba sa vyvija a nemusel ju PCR este zachytit... u nas boli hlava, hrdlo a oci prve priznaky omikronu...

majamat
18. feb 2022

neviem ci si skusalaaj Ag test, lebo pri Omikrone, castonevychadzaju oba pozitivne. iba jeden.

co sa tyka priznakov, kludne to ako kovid zacat mohlo, tazko povedat. mozno aj nie. to zistis len an zaklade pozitivneho testu a pripadne asi po tyzdni sa daju odobrat protilatky.
no zahnisane oci skor nasvedcuju bakterialnej infekcii. treba ATB kvaky do oci. co moze byt aj komplikacia kovidu,a le kedze je to ina infekcia, tak aj samostatne.

autor
18. feb 2022

@majamat tri antigeny negatívne nedeľa pondelok utorok a PCR v stredu negatívny

autor
18. feb 2022

@majamat volala som doktorke predpísala jej kvapky a masticku. Som už zúfalá, stále nejaké choroby

majamat
18. feb 2022

tak to zrejme covid nebude

nwnw
18. feb 2022

Tak chod k Dr osobne. Od kedy zacal covid, aj Dr. ordinuju distancne. 😠. Najlepsie, ked matka zisti diagnozu, napise iba email (telefon nedvihaju) a sestricka (ved naco sa bude Dr zdrzovat) predpisena erecept.

autor
18. feb 2022

@nwnw boli sme včera, tie očká začali až dnes

nwnw
18. feb 2022

Tak chod znovu. Mas na to pravo. Ide o zdravie.