Tras nožičky u bábätka

21. máj 2020

Ahojte. Moje 4 mesacne babatko ma občas taky tras v nožičke ako ked sa dospelý naťahuje a samovoľne mu myká noha. Alebo ako taky trepot, zachvev, niekolko sekund a prejde to. Uz mu to robí od cca 1 mesiaca. Nie kazdy den, skor občas. Niekedy lava, niekedy prava nôžka. Neriešila som to, lebo som si myslela ze to prejde. Na poradni som to zabudla spomenúť, preto sa pytam tu. Ale určite to doktorke spomeniem. Mate skúsenosti? Ďakujem

deti95060810
21. máj 2020

mala dcéra... skončili sme na neurologii...

autor
21. máj 2020

@deti95060810 a vysledok?

deti95060810
21. máj 2020

možno máte niečo iné...

vila_elvira
24. máj 2020

Moze to mat vela dovodov... No musi to mat vysvetlenie. My nie sme doktorky, lekar ti pomoze lepsie. Ano mozeme mat niektora skusenosti ale presne to nemozeme ani my vediet. Moze to byt len od nervov, mozna je aj epilepsia no dufam ze to bude v poriadku

ada0207
21. dec 2020

Ahoj zistili ste príčinu nozicky? Môj 3týždňový tiež občas trasie mimovolne nozickou ... hlavne pri kojeni som si všimla ...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
22. dec 2020

@ada0207 ahoj nie. Vymizlo to same. Bud kludna, isto to je zbytočna panika. Môjmu sa to robilo často a potom menej a menej.. Potom už iba raz za čas a teraz už vôbec. Najčastejšie sa mu to robilo po okupani, pri kojeni keď zaspával alebo co som odsledovala tak keď sa kojil na boku tak tu voľnú nohu mu potriaslo... Ako keby tik, Nerv... Isto sa neboj. Rieš to keby to nezmizlo ale daj tomu čas. Koľko mesiacov ma tvoje maličké? Ako často mu to robí?

ada0207
23. dec 2020

Áno presne aj jemu ako náhle zaspáva tak mu potrasie nožikou .. ale nieje to až tak často tak snad to zmizne naozaj ... a tiež aj bradou a pierkou občas zatrasie ... si zlatá dakujem za upokojenie, malý ma 4týždne. Spomeniem to aj dr. ale nie je to asi nič vážne 🙂

1katus1
23. dec 2020

Mne to synček robil keď išiel kakať prípadne keď sa mu nedalo. Skús si to odlsedovat.