Trojmesačná kojená dcéra už tri dni nekakala

mariazubajova
10. máj 2018

Dobrý deň mamičky☺ mám 3 mesačnú dcérku ktorú iba kojím. Chcela by som sa spýtať či je normálne keď sa už 3 dni nevykakala ??? Nemyslím si že ju bolí bruško keďže sa stále smeje a je spokojná. Je možné že všetko čo spapala strávi a iba sa vyciká ??? Možno sa iba zbytočne stresujem ☺ za všetky odpovede vopred ďakujem

majcika
10. máj 2018

Kojene deti nemusia kakat kazdy den

lorela
10. máj 2018

@mariazubajova Áno, je to celkom prirodzené pri dojčených bábätkách. Dokonca aj viac dní.

potvora1
10. máj 2018

@mariazubajova ahoj, nemusíš sa vôbec obávať, pokiaľ je malá spokojná, Tvoje mliečko je ľahko stráviteľné, využije z neho všetko.
Môj zvykol kakať tak raz za týždeň, bruško ho nikdy nebolelo.

deti95060810
10. máj 2018

moje dieťa pri plnom kojení kakalo raz za 5 dní...Nič sa nedeje...

andreal1
10. máj 2018

Babule, uz tri dni mi nejde pridat príspevok. Mam na vas otazku ohladom príznakov. Mam na mysli phladne jedla. Uz tri dni citim jedlo ktore ani nieje v mojej pritomnosti. Viem ze o nechutenstve alebo prehnanej chuti sa pisalo dost ale o tomto som fakt nic nenasla. Iuz tri dni sa v robote pytam ci pili mlieko jedli segedin alebo robili kura.. Je to mozne alebo som ja vadna.. Samozrejme nikto nic to len ja citim. Dakujem vam ak si medzi tym kvantom prispevkoch vsimnete aj toto.

babybazar1
10. máj 2018

@mariazubajovraj je tonirmalne no ak kojis skus ktsle mlueko a previsti to ajbabo

mata682
10. máj 2018

Ahoj. Pokiaľ je spokojná, nemá tvrdé bruško a prdí, tak je to v poriadku. V pôrodnici mi hovorili, že 5 dní je ešte v pohode. Moja dcéra mala najviac 7-dňovú pauzu. 🙂

simonkazga
10. máj 2018

@andreal1 ja som tskto citila "ovocny salat", baby na mna kukali, ako na blazna. 😉 moj ovocny salat ma cochvila 15mesiacov (do MS som mala este 5dni).

simonkazga
10. máj 2018

@mariazubajova nas rekord bol tusim 11dni.

11dada09
11. máj 2018

@mariazubajova dobrý deň. Ja keď som kojila tak mne malý kakal niekedy len raz za 5 dní. Tiež som stresovala ale keďže ho bruško nebolelo tak Dr. povedala, že je to normálne 🙂