Trojmesačný synček mal zelenú stolicu. Poradíte?

zuzi2583
2. júl 2014

Ahojte maminy, mám trojmesačného synčeka a dneska sa mi pokakal a mal zelenú stolicu ale hneď na to sa pokakal znova a už malo klasickú žltú stolicu..je to problém keď je zelená stolica? ak áno čo by ste mi poradili na to?

bifiz
2. júl 2014

Ak koíš môže ísť o tzv. hladové stolice...to znamená, že mliečko mu nestačí, pravdepodobne bude treba prikrmovať. Neviem teda ako často papá, či plače, či si nespozorovala nepokoj po napapaní a pod.Ale pravdepodobne to bude toto.

gabriela255
2. júl 2014

Ahoj, to je v poriadku, to sa stáva 🙂 joj koľkokrát sa nám to stalo...Ak kojíš, niečo si zjedla...alebo aj z um býva.. Kým to nieje pravidelné je to v poriadku 🙂

daniela1983
2. júl 2014

to s tou hladovou stolicou je prekonane tvrdenie...
syn maval zelenu stolicu aj ked bol na UM a jedol ako husenica. doktorka mi vysvetlila ze je to sposobene zmenami v mikroflore creva a ze sa nic nedeje a je to v poriadku

marikago
2. júl 2014

Ja som zas citala ze zelena stolica je v poriadku...je to spodne mliecko takze to znamena ze si vytiahne pekne do cista ak papa malo vtedy je mliecka malo...ale to nevadi zelena stolica tak kakavali aj nasi drobci..ziaden strach

lenkazakop
2. júl 2014

ziaden strach mamicka 🙂 mne ked kakali na zeleno tak hladova stolica-prikrmila som a bolo vsetko ok 🙂

labajovarenata
4. júl 2014

Može sa to stať ak si jedla veľa mliečnych výrobkov.

zuznaa
11. júl 2014

Ak s tym nema babo problem (ak nemas pocit, ze ho boli brusko, ale nadmerne place....), tak to neries. Ak pribera, je spokojne, tak to urcite neries. Moje dvojicky zrazu zacali mat zelenu stolicu a pediatricka to riesila ryzovym odvarom a hlupostami. Detom inac nic nebolo. Nakoniec som si precitala na BEBE mlieku, ze ak su babetka prikrmovane UM, tak stolica bude zelena. A bolo po probleme.