Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Trojročný syn má týždeň kiahne a dnes vracal

maja91
12. mar 2016

Ahojte,moj trojrocny syn ma tyzden ovcie kiahne.Znasal to celkom v poriadku,az dnes dvakrat trosku vracal...
Myslite si,ze je to v poriadku??
Vdaka

manifika
12. mar 2016

Nas Maxim 5 mal teraz tiez ovcie kiahne. Asi po 5 dnoch dostal vracacky a bola to normalna viroza. Len my sme skoncili aj na Kramaroch,nakolko mi nechcel nic jest ani pit. Mal plnu pusu kiahni a vsetko ho to bolelo. Tam mu robili vysetrenia a preto viem,ze to mal klasicky virus grcaci. Inak mi povedala sestricka v nemocnici,ze deti zvyknu grcat aj vtedy ked maju kiahne napriklad aj v krku a ked im zacnu opadavt chrasty tk to drazdi na vracanie. Drzim palce!

maja91
autor
12. mar 2016

Aha,tak to moze byt,lebo maly ma kiahne aj v pusinke..a niekedy ho len naplo a dakedy aj vyvracia..on pekne pije aj papa..Tak zato chcem pockat este chvilu,ci to neprejde..Lebo on mava castejsie tieto virusi grckajuce...Dakujem

manifika
12. mar 2016

@maja91 Nie je zac,hlavne ze to uz budu mat za sebou. U nas to dostala aj nasa 7 mesacna Emmka a to bol tiez brutal. Dzte sa 🍀☺

maja91
autor
12. mar 2016

@manifika Dakujeme pekne..na internete som uz citala hocico o vracani a kiahnach,tak mam obavy...Len on aj papka,aj pije,tak neviem..Ked to neprejde pojdeme na pohotovost

manifika
12. mar 2016

@maja91 Ja som to tiez citala,aj preto sme leteli na pohotovost. Ale bola som si vedoma aj toho,ze ozaj mi den pred tym odmietal jedlo a tekutin vypil smutne malo. Skus ho sledovat a pokial to bude este pretrvavat tak chodte pre istotu na tu pohotovost.

maja91
autor
12. mar 2016

@manifika Dakujeme pekne..na internete som uz citala hocico o vracani a kiahnach,tak mam obavy...Len on aj papka,aj pije,tak neviem..Ked to neprejde pojdeme na pohotovost
@manifika tak papat papa malo uz druhy den,ale pil celkom v pohode..len vzdy mi vravel,ze ho l bolia v ustach tie pupaciky

manifika
15. mar 2016

Ako ste dopadli?

maja91
autor
15. mar 2016

Nastastie dobre..maly vrackal asi 4-krat a potom nastastie prestal,uz sa mu aj chrasticky stracaju..asi to bol virus,lebo aj kamoskin syn hnackoval zase..vo stvrtok ideme na kontrolu..tak uvifime co nam povie doktor...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli