Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ubytko pre matku s deťmi v Lúčivnej

ala76
25. aug 2015

ahojte mamicky.viem ze sa to tu uz popisalo vela ale nemam to kedy citat a aj som pozerala cennik ubytovanie ale mam trosku zmetok s toho.A preto sa vas chcem spytat ktore ste tam boli ake ubytovanie je vhodne pre mna ked tam chcem ist s deckami ako sprievodca schvalene poistovnou vsetko.rada by som aspon umyvadlo a wc v izbe.a kolko to vinde.dakujem za vase prispevky a cas.

ala76
autor
25. aug 2015

@ala76 chcem podotknut ze neprekvitame peniazkami.snazim sa aspon co sa tyka confortu taky stred?

ala76
autor
25. aug 2015

je limba vyslovene pre matky s detmi len oktober -maj alebo aj ine mesiace?kedze v inych mesiacoch nieje cena uvedena.

janulienkajanka
25. aug 2015

ja som bola tento rok v zime s dcérou a bývali sme v smreku. Bolo to super, lebo jedáleň, telocvičňa a inhalácie boli pod jednou strechou, čiže sa dalo prejsť v papučiach.

ala76
autor
25. aug 2015

@janulienkajanka je tam moznost si aj nieco urobit jest ak neni strava nahlasena?🙂

ala76
autor
25. aug 2015

ak dobre chapem ten cennik tak ubytko je v zimnych a prechodnych mesiacoch je lacnejsi?nerozumiem preco maju rozdielne ceny ked sa v zime musi vykurovat a je to lacnejsie:-0

janulienkajanka
27. aug 2015

je tam mala kuchynka, dvojplatnicka myslim, mikrovlnka, chladnicka

janulienkajanka
27. aug 2015

mne ponukli nech skusim stravu na tyzden a ak sa mi bude pozdavat, tak si priplatis /nepriplatis do konca pobytu. Jedlo sa dalo a bolo vzdy na vyber a boli dost velke porcie a vzdy bolo aj ovocie alebo jogurty atd.

gabusik
27. aug 2015

Aj ja som bola v smreku na jesen, je to vtedy lacnejsie a hlavne su tam velke izby aj s obyvackou, cize mate k dispozicii 2 miestnosti + kupelnu, co je fajn ak mate viac deti. Ja som bola s 2 detmi. A lacnejsie je to asi preto, lebo ludia skor preferuju teplejsie mesiace. A so stravou je to ako pisala #janulienkajanka, ja som mala len prvy tyzden, potom som uz len dojedala po detoch, kedze moje baby nie su velke jedacky a aj ich porcie boli fakt velke, a vobec som netrpela hladom 🙂

ala76
autor
27. aug 2015

@gabusik dakujem za info velmi mi to pomohlo.takze tam sa nemusi objednat strava na cely cas?dajme tomu mala by som tyzden ako vy. 🙂

gabusik
28. aug 2015

presne tak, oni to nehovoria asi dopredu, mne tato moznost bola ponuknuta tiez az na mieste, ked sme sa ubytovavali, ale treba si dopredu dohodnut kde chcete byt ubytovany, lebo ak im to nedate vediet, tak oni Vas automaticky daju do Limby, kde su matky s detmi a wc + kupelna je spolocna na chodbe.

ala76
autor
28. aug 2015

@gabusik dakujem za info lebo ja do limby nechcem.paci sa mi smrek co som aj pozerala.dufam ze to vinde🙂v smreku

gabusik
30. aug 2015

@ala76 drzim palce a pekny pobyt, hlavne aby ste tam neochoreli 😉

ala76
autor
30. aug 2015

@gabusik no dcerka je tam sama teraz a ochorela.ale je to bez atbdakujem.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli