Ubytovanie v Jedle Lúčivná

moncici4
10. aug 2017

Ahojte, je momentalne niekto na pobyte v Lucivnej? Ake mate skusenosti s ubytovanim v Jedle? Je na izbach vecerny klud,resp. ako je toto ubytovanie orientovane co sa tyka procedur a jedalne? Poprosim o akekolvek blizsie info ohladne Jedly pripadne ktorý kupelny dom by ste odporucali? Budem vdacna aj za akekolvek info ohladne vyletov a praktickych rad,co pobalit co nie atd....dakujeeeem🙂

didush27
11. aug 2017

@moncici4
ahoj, tu je téma, kde sú všetky info.. treba preklikať 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/kupele-lucivna-boli-ste-tam-s-dietatkom/

moncici4
autor
11. aug 2017

@didush27 dakujem precitala som si niekolko poslednych stran no o ubytovani v Jedle tam nie je ziadne info,preto sa pokusam zistit nejake blizsie info.

petruldo
11. aug 2017

@moncici4 ja som bola ubytovaná v Javori, Jedľa je kúsok vedľa http://www.tkl.sk/mapka už to neviem na 100% ale sa mi zdá že odtiaľ chodili na stravu k nám, do jedálne, kt. je na prízemí Javora. hneď vo vedľajšej budove je ešte jedna jedáleň, ale fakt neviem z akého domu tam chodili na stravu.
na procedúry /inhalácie a cvičenie/ sa chodí do Smreku, na bazén, vírivku, saunu a floating do Lekna /to je medzi javorom a jedľou/.
čo sa týka jedálne /netreba deti obliekať/ tak nadštandard Javor, alebo potom hlavná budova v Smreku, ubytovaní mali jedáleň tam.

moncici4
autor
11. aug 2017

@petruldo dakujem krasne,pridelili nam narychlo volny termin do Jedle,prioritne sme mali vybrany nadstandard tak skusam ci sa to tam da zvladnut no uz mam par referencii ze je to tam v pohode tak to asi riskneme 🙂

silvatko
14. okt 2017

Ako bolo v jedle. Ja mam tu moznost tam ist v zime, tak ci brat akebo priplatit si borievku....

moncici4
autor
14. okt 2017

@silvatko bolo super,mali sme krasne pocasie takze sme cele dni vyletovali a teda ubytovanie sme moc neriesili,no v zime by som asi volila ubytovanie kde su aspon koberce,tu v jedle by nebolo asi ani kde ulozit zimnu vystroj,mali sme malu izbu a 2miniskrinky nebolo kde zavesit veci iba ak na susiak pred dvere..pacilo sa mi v breze je blizko pri vlekoch a klzisku v zime no chodi tade zase vlak v blizkosti,pri zavretom okne to az tak nevadi😉..kazde ubytovanie ma nieco za aj proti no v zime mne osobne by vadilo ze v jedle nie su koberce aj ked zo zdrav.hladiska to chapem,drzim palce 😉

silvatko
14. okt 2017

Bez kobercov mi vyhovuje prave kvoli alergii, aj doma sme ich museli vsetky zrusit. Len prave som sa pytala v telefone na vacsiu izbu kvoli vystroji, chcem brat pre nas vsetkych vlastne lyze, lyziarky a aj korcule, plus syn je hokejista a obcas bude musiet ist trenovat do pp. Idem autom a budem ho mat aj cely cas k dispozicii. Tak zoberiem asi tu novu borievku s obyvackou. Budu za nami chodit aj navstevy, teda moji rodicia a mm, tak aby sme sa pomestili. Na jedle je sympaticke, ze je mensia, teda menej izieb a aj menej potencionalne chorych deti....

moncici4
autor
15. okt 2017

@silvatko ak planujete navstevy a zlozit takuto zimnu vystroj na izbe tak sa urcite pytajte na vacsiu izbu resp.s obyvackou,ocenite to aj pri oddelenom spani deticiek napr...a kvoli prip.hluku skuste poprosit izbu niekde uplne hore na poschodi😉...pekny pobyt vam prajem 😉

domka007
21. jún 2020

Lucivna limba 3