Urológia Kramáre - pobyt s dieťaťom

6melindi6
17. jan 2018

Je tu niekto, ktorý bol s dietatom hospitalizované na urlogie v Kramároch?

tortelinka
17. jan 2018

my sme boli už dávnejšie

6melindi6
autor
18. jan 2018

Aj u Vás bola operácia? Boli ste spolu v jednej izby?

tortelinka
18. jan 2018

@6melindi6 áno, bol operovaný, boli sme spolu

6melindi6
autor
19. jan 2018

@tortelinka akú operáciu ste mali? Mi budeme mať cystoskópiu. Koľko mala rokov vtedy tvoja dieťa?

tortelinka
19. jan 2018

Hydronefrozu,mal 9 mesiacov

majka1980192
29. jan 2018

My sme tiez boli.Neboli sme spolu na izbe,ale neprotestovali ked som pri nom prespala noc v kresle

6melindi6
autor
30. jan 2018

Ďakujem. Je tam chladnička? Pre deti musím zobrať župan?

majka1980192
30. jan 2018

@6melindi6 Chladnicka neviem,ale su tam bufety a da sa objednat aj strava.Dieta ma automaticky.My sme boli hospytalizovany vo stvrtok,v piatok mu robili zakrok a v sobotu po vizite nas prepustili.Zupan,ani nic podobne sme nemali,normalne oblecenie+pyzamko

larosabigi
30. jan 2018

Je tam aj chladnička a varná kanvica. Boli sme tam so synom 11 dní. Je tam kuchynka pre mamičky. Aj mikrovlnka.

6melindi6
autor
30. jan 2018

@larosabigi super ďakujem.
@majka1980192 Aj mi ideme štvrtok ráno. Cez deň ja môžem byť v teplákoch? Super, kvôli tomu nemusím kúpiť župan. Ani v Pepco, ani Kik nemali. Kedy je vizit? Okolo desiatej alebo skoršie?

maminecka2
30. jan 2018

Ahojte, votriem sa do diskusie. Neviete mi poradit, ked potrebujem ist na urol. ambulanciu musim sa objednat cez ten rezervacny system alebo mozem aj prist do poradia a vysetria nas? Lebo prvy volny termin maju 6.6. ..... 😵 Dakujem pekne.

1evelin
30. jan 2018

@maminecka2 môžeš prísť, teda my sme tak boli. Dole sa musia zaregistrovať a povedať kam idete a dajú vás do poradia v ten deň.

maminecka2
30. jan 2018

@1evelin Dakujem velmi pekne. Boli sme totiz v sukromnej amb. a ze operovat, ale potrebujem zistit ci ozaj, ci len nenahanaju pacientov.... Bo pred 2 rokmi- ina Dr., ze OK, ze z toho vyrastie. Tak si vyber.
A doktori su v pohode? Prijemni? Bo na ortopedii som dostala kulturny sok, zas neurologia fajn, ocne Dr. super ale sestry.... Ja nerada chodim na Kramare ked nemusim, no ale co uz.
Dakujem.

1evelin
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1evelin
30. jan 2018

@maminecka2 napíšem ti správu 😉

zuzu_la
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzu_la
19. feb 2018

@maminecka2
@1evelin
@6melindi6
@majka1980192 Ahojte, chcem sa vás popýtať, ako to funguje na urologickej ambulancii. Aké sú vaše skúsenosti, ktorý deň je lepšie ísť, lebo sestrička na tel. mi vravela, že niektoré dni fungujú dve ambulancie, len som si nezapamätala, ktoré. ked ste išli bez objednania, ako to časovo prebiehalo, o kolkej ráho ste išli a kedy ste prišli na vyšetrenie? dakujem vopred za odpovede

maminecka2
19. feb 2018

@zuzu_la Ahoj, my sme neboli. Pojdeme na operaciu v sukromnom centre, potrebujem co najskorsi termin.

1evelin
19. feb 2018

@zuzu_la boli sme tam len dvakrát ....prvýkrát na obed a zobrali nás hneď nikoho tam nebolo a druhýkrát sme šli hneď ráno asi na 7mu nepamätám si a dostali sme sa dnu asi do 2hod cca. A deň si už vôbec nepamatam.

svetielocko
19. feb 2018

@zuzu_la neviem, v ktore dni funguju obe ambulancie a kedy len jedna. v kazdom pripade, je to skor o stasti - niektory den je plny a cakas 2-3 hodky a v iny ta vezmu v pohodicke do hodinky. Ale ked som aj len tak konverzovala so sestrickou, ze dnes maju plno, sestricka mi povedala, ze raz je plno inokedy volnejsie. Takze podla mna je to len o stasti. Ale vo vseobecnosti mam pocit, ze ked prides rano, tak mas vacsiu sancu na prazdnejsiu ambulacniu. Aj ked mozno su to len dohady. Inak podla mna je tam mily personal, dr aj sestry. 🙂

larosabigi
19. feb 2018

Určite neni dobre chodiť v pondelok, majú prijimy na operácie, chodia tam deti čo bolo cez víkend na pohotovosť. My väčšinou chodíme štvrtky a piatky. Tolko deti tam potom nie je.

zuzu_la
19. feb 2018

@maminecka2
@1evelin
@svetielocko
@larosabigi Dakujem vám za odpovede. Pomohli ste.

6melindi6
autor
19. feb 2018

@zuzu_la Ahoj! Utorok, streda a piatok funguje obidve ambulancia. Okolo pol siedmej sme zvykli tam isť. Vždy sme prvý.

6melindi6
autor
26. feb 2018

@larosabigi Musím zobrať so sebou aj postelnú bielízen, aj plachtu? Na pitie môžem zobrať so sebou Lucku, alebo oni dajú? Cez deň môžem isť von aj do Tesco express? Je tam nijaká skrinka, ktorú sa dá zatvoriť? Peniaze, alebo mobil tam dať.

majka1980192
27. feb 2018

@6melindi6 Ahoj.Postelnu bielizen bolo treba zobrat.Co sa napojov tyka,su tam bufety,detom robili caj.Neviem ci je povolene odchadzat mimo areal,nakolko za dueta si clovek zodpoveda sam.Co sa skriniek tyka,to uz si nepamätam

6melindi6
autor
27. feb 2018

@majka1980192 Aj plachtu musím zobrať? Neviem aké sú posteľe. Koľko eur musím tam ja platiť? 3,30 za deň? Len tie bufety sú veľmi drahé. 0,10 cent stojí jeden rohlík. Štvrtok ideme, ale už veľmi bojím.

blabla195
27. feb 2018

@6melindi6 postelne oblecenie ani plachtu nosit nemusis, pozicaju ti (tusim za zalohu 5€). Neviem, kolko ma dieta, ale pri malych neplatis za seba nic. Mozes si objednat aj jedlo (tusim 1€ ranajky, 3,5€ obed, 2,8€ vecera - ranajky sa neoplatia a vecera tiez nie). Chladnicka je spolocna na chodbe, skrinky na uzamknutie osobnych veci nie su, veci mas na izbe matiek, ktora sa zamyka, no ste tam 4.

6melindi6
autor
27. feb 2018

Je tam nejaká zásuvka na izbe, môžem nabíjať telefon? Tri dni určite nevydrží. Potom mi ten 5 euro vrátia spát? Dá sa tak, že len ranajky objednám? Ja som si už pre seba kúpila paštetky. O koľkátej je vizita? Ked mi hovoria, že môžem isť domov, aby manžel vedel príjsť pre nás.

6melindi6
autor
27. feb 2018

@blabla195 sestričky a lekáry sú milé?

blabla195
27. feb 2018

@6melindi6 ano, zasuvka tam nejaka je. Tych 5€ ti vratia, ked vratis postelne pradlo. Objednat sa daju aj iba ranajky, obed ci vecera. Na ranajky som dostala 1 jogurt, 2 platky chleba, margarin a med. Mne sa to za 1€ neoplatilo. Radsej si donesiem jogurt z domu. Obed bol fajn, no maly uz bol po operacii a nemohol este jest, tak to bolo narocne zjest ho😕. Na veceru som mala dukatove buchticky, boli dobre, ale velmi malo. Je tam aj mikrovlnka, tak si vies doniest jedlo z domu a pocas navstevnych hodin ti moze muz doniest dalsie - ak ma kto navarit. Tiez si vezmi kavu, caj, samozrejme vlastny hrncek, pribor. Dietatu po operacii piskoty.
Ak idete na cystoskopiu, 1.den vas prijmu, druhy operuju, ak bude ok, idete poobede domov (neviem presne kedy), ak budu musiet aj rezat (napr. chlopnu zadnej uretrey - ak je to chlapec), tak bude mat vyvod do dalsieho dna, potom sa musi 2krat vycikat a az potom ide domov. Zvykne to byt medzi 10-13, ale moze aj neskor.
Sestricky aj lekari su velmi mili, my sme boli uz dvakrat a bola som v tomto smere velmi spokojna ☺