Uzliny pri chorobe

4. okt 2023

Zdravím majú aj vaše deti toľko “hrčiek” uzlín na krku pri chorobe ? Že ich hmatate ..keď nieje chorá ma ich len také menšie ale ma ich dosť ..pri chorobe sa jej zväčšujú dosť ..majú to aj vaše deti tak ?

denkabemommy
4. okt 2023

Na biológii si chýbala na ZŠ? Áno, všetci ľudia to tak majú, že ich lymfatický systém bojuje s chorobou a to spôsobuje zväčšenie uzlín 🙃

stellarstar
4. okt 2023

Počas choroby je to normálne stačí na nete naštudovať

autor
4. okt 2023

Áno len aj keď nieje chorá tak ich tam ma ..

gajdosovci
4. okt 2023

Aj môj syn má jednu na krku, bola som aj na sono s nim, uzlina bola v poriadku. Prešlo 2 roky a uzlina je na krku stale.

denkabemommy
4. okt 2023

Áno, lymfatický systém bude mať v tele aj bez choroby🙈, áno aj "abnormalita" zväčšených uzlín je normálna a ak sa ti niečo nezdá, tak potrebuješ vyšetrenie u hematológa a usg uzlín, my tu môžme len leštiť veštecké gule

autor
4. okt 2023

Pýtala som sa ci mate skúsenosť že to majú aj vaše deti takto ,nie ci máte doma veštecke gule ,tu sa niečo opýtať 👏

dzulli1980
4. okt 2023

Moja dcéra napríklad ešte pri žiadnej chorobe LU zväčšené nemala ... každopádne, ak ich má väčšie aj mimo choroby, minimálne by som konzultovala s Dr., až také normálne mi to nepríde.

autor
4. okt 2023

@dzulli1980 no veď ,ale tak tu človek už rovno na biológii chýbal keď sa opýtam 🙂