Váha 5-mesačného dieťaťa

3. máj 2023

Dobrý deň.
Mamky synček priberal ukážkovo, plne kojím. Pred týždňom som ho vážila a mal 4760g, dnes vaha ukázala 4700g. Plienky má premočené 6-7 za deň. Má 5 mesiacov. Čo mám robiť? 🤨

sajmonka_1216
3. máj 2023

60 g by som absolútne neriesila.. zbytočne stresujes samu seba.. a keď ma plienky premočené tak už dupľom

ema22270
3. máj 2023

Kojila by som dalej a az tak to neriesila. O tyzden moze mat aj +300g lebo ono to tak pri kojeni dost lieta. Ze nic nic a potom vela naraz priberie. To ze trosku schudol nevadi, hlavne ak dostatocne cika. Pockaj a uvidis ako sa to vyvinie dalej. Ale idealne sa poradit s pediatrickou.

ildiko36
3. máj 2023

Moj najmladší syn ako 9mes mal 6700g, pritom sa narodil na 38tt a mal 4kg. Nestresuj

miadi
6. máj 2023

Je to individualne moje deti kojene syn mal v 3m 9kg z porodnej 3.2kg sa vypapkal bol taky obor ze teraz ked vidim drobne 6m babatka tak odhadujem ze maju 3m dcera mala uz Neviem 4-5kg v tych 3m obaja plne kojeny a v roku mali obaja 10kg . Kym vyzera dietatko spokojne dviha hlavicku mà dost energie netrapila by som sa. Na kontrole uvidis. Ta vaha pred tyzdnom mohol byt plny s tersz vycikany vykakany. Tyzdnove vazenie nie je tak smerodatne ako mesacne.