Ventilačné trubičky a let lietadlom

ikiniki
30. jún 2017

Ahoj maminky. Dcera ma v uskach ventilacne trubicky od maja. Chcela som sa opytat mamiciek,ktorych deti to tiez mali, ci moze dcera letiet lietadlom... Viete mi dat info? Ďakujem

adazdca
1. júl 2017

@ikiniki ja myslím, že hej.. ja sa tiež chystám s malým... už sme otestovali plavecké štuple v Sturove pri kupaní, tak hadam aj lietadlo zvládne

ikiniki
autor
1. júl 2017

My tiez pouzivame plavecke stuple 😉 hneď si na nich zvykla. Az som bola prekvapená. Toho tlaku na uska pri pristavani som sa bala v lietadle... Preto sa pýtam 😉

ikiniki
autor
1. júl 2017

@adazdca vďaka za info. My tiez pouzivame tie plavecke stuple. hneď si na nich zvykla. Az som bola prekvapená. Toho tlaku na uska pri pristavani som sa bala v lietadle... Preto sa pýtam...

pletalinka
1. jún 2018

Ahojte boli ste teda na dovolenke s deťmi lietadlom? Aj my máme stipulky chcela som vedieť či teda môžme ísť. O 3tyzne ideme na dovolenku a dnes je mesiac čo sme po operácii

ikiniki
autor
1. jún 2018

Ahoj, ano boli sme. Vsetko v pohode v lietadle, vôbec necitila žiaden tlak.akurat pri kupani mala stale plavecke stuple

pimpulka
1. jún 2018

dievcata neviem ci mi viete poradit, ale u dospeleho, je mozne aby-v najhorsom pripade- den po operacii letel lietadlom?

ikiniki
autor
1. jún 2018

@pimpulka ahoj, to vôbec neviem

pletalinka
1. jún 2018

@ikiniki ďakujem, vieš prosím aké štuple ste používali? Lebo nás má 2,5 roka a nechcem aby mu tie štuple trčali s uška máme už aj čelenku kupenu

adazdca
2. jún 2018

Ja mám tieto... Sme spokojní... http://rybicka.sk/produkt/ear-band-it-zelena-ul...

pletalinka
3. jún 2018

@adazdca ako sa to modeluje ? Vedeli ste to?

adazdca
3. jún 2018

Úplne jednoducho..troška v ruke zmackla a dala synovi do uška.. najlepšie keď sa mi oprel hlavou o brucho, aby sa nevyhýbal, keď som vtlacala do ucha😉

ikiniki
autor
4. jún 2018

@pletalinka neviem presne značku... Ale bola to nejaka sportova znacka.