Vidíte druhú čiarku na antigénovom teste?

10. dec 2021

Ahojte, maly(19m) ma soplik. Tak som mu urobila test. Prvy vysiel negativny. Avsak pri druhom vidim slabulinku druhu ciarku. 6 ludi ma podla foto presviedca, ze tam nie je 😂
Prosim vidite na teste na lavo ducha ci nie 🙏

kakakina
10. dec 2021

Áno . Aj môj syn tak mal

kakakina
10. dec 2021

Ale take maličké babo by som asi netestovala, len sledovala priznaky

autor
10. dec 2021

Len vsetci doma sme negativni 🤷‍♀️ A tato znacka nam uz raz ukazala falosnu pozitivitu, ktoru pcr vyvratil. Tak som zasa na nervy 😫

luci310
10. dec 2021

Preco si na nervy? Však ma soplik a ešte k tomu ostatní sú negatívni

autor
10. dec 2021

@luci310 lebo sme boli vcera u rodicov mojich 😔
Tak mam strach

luci310
10. dec 2021

Deti o kovide aj tak väčšinou ani nevedia, ja som mala slabú chrípku a dcéra nič a mali sme kovid, takze kľud, radšej sa pekne zahrajte 🙂

mima1
10. dec 2021

No na lavom teste vidietdruhu ciarku

znikol97
10. dec 2021

Presne tak na ľavom je vidieť... Ja som to tiež tak mala slabučkú, ale bola som pozitívna... Deti znášajú úplne inak ani nemusia vedieť... Môj mal zvýšenú teplotu 2 dni a soplík, ale inak úplne pohoda a ja KO...

autor
10. dec 2021

Len pred casom mal starsi syn tu istu znacku AG tiez pozitivnu a pcr negativny 🙄 ale jemu nic nebolo absolutne
Tak teraz som na vazkach. No nic. Rano urobime este jeden

ankare
10. dec 2021

Ľavý je pozitívny. No neboj nič, už to aj tak nezmenis.
Skoré uzdravenie!

macilaci
10. dec 2021

ÁNO

lilope
11. dec 2021

Na týchto testoch sa duch nehľadá. Buď tam jasne viditeľná čiarka je alebo nie je. Aj tak ti ne/čiarka nezaručí správny výsledok o čom si sa už sama presvedčila. Takže ja by som neriešila obavy a strach, keď si chceš byť istá, sprav ďalší test o dva dni, ale určite nie testovať opakovane v rovnaký deň, to nemá zmysel, škoda peňazí.

jjanulienka
11. dec 2021

Vôbec by som sa na ten test mespoliehala.
Je mu niečo ?

autor
11. dec 2021

@lilope
@jjanulienka sopel ma 🤷‍♀️
Robila som mu rano a zasa slaba ciarka. Cize ho objednam na pcr nech mame istotu. Kedze vyrobca pri tychto testoch uvadza, ze nedokaze test rozpoznat ci ide o SARS COV alebo SARS COV 2 🤷‍♀️
Cize z toho my vychadza ze zachyti aj nadchu. Kazdopadne do vysledku pcr testu sme pre istotu v karantene

autor
11. dec 2021

*oprava mi vychadza 😂🤦‍♀️

jvasenka
11. dec 2021

Vsetci ste negat ale malemu dietatu robis testy?? Tvoji rodicia boli pozit alebo preco sa testujete vsetci??

autor
11. dec 2021

@jvasenka neboli. Nikto nebol pozitivni. Ale kedze sa navstevujeme pride mi fer, aby sme vedeli na com sme

simonecka008
11. dec 2021

Doma ste vsetci negativny a vy robite test 19mesacnemu koli tomu ze ma soplik? To ako vazne? Ved ste s malym len doma, do skolky nechodi 🤦‍♀️ bud je ciarka jasna ze ju vidiet alebo neni ..

maciatkolulu
11. dec 2021

Tak ono, mam pocit, že práve preto je Lockdown, aby sa nechodila kade tade a potom by si sa nemusela stresovať.... Nejako mi chýba logika. Skôr sa otestovať predtým ako idete k rizikovejsim, teda malo by to logiku. A nie sa stresovať kvôli soplu teraz.

autor
11. dec 2021

@simonecka008 no predstav si ze mam doma aj skolaka. Cize takto viem, ze do skoly ho nedam kym nebudem mat istotu…to je ale nezodpovednost co

sense
11. dec 2021

ja by som ho objednala na pcr

simonecka008
11. dec 2021

To ziadna ina choroba neexistuje len korona? Dieta ma soplik a hned musi mat koronu? Sak ho nedajte do skoly ked nechcete.. to je vasa osobna vec...

senta_sofia
11. dec 2021

Dnes sa mi zda ta ciarka aj tmavsia. Uvidis, co ten PCR. Tieto samotesty ukazuju bohuzial pozitivitu az pri priznakoch, ako prevencia nic moc.

jvasenka
11. dec 2021

Tak nic v zlom ale sedte potom doma ked to takto vnimas...trapis dieta lebo ste "zodpovedni"-zodpovednost je a/ v case lockdownu sediet doma prip b/ otestovat sa pred navstevou vsetci zucastneni

autor
11. dec 2021

@jvasenka pisem, ze sme sa neotestovali aj pred navstevou?
A trapim dieta ako cim? Tvoje nikdy predtym u doktorky neabsolvovali vytery? Moj starsi syn dokonca absolvoval vyter z konecnika. A zije. Pre mna je to vylucenie jednej moznej diagnozy. A teraz si predstav, ze ved len soplik. V pondelok starsi do skoly a muz do roboty. A on by to nakoniec soplik nebol. Co teraz? Mozno by sme mohli nakazit vsetkych naokolo. Ale ano, na MK su dokonale matky, ktore maju potrebu poucovat a zdvihat si svoje ego ….. a davat rady o ktore ich nikto neziadal. Pytala som sa, ci je tak viditelna druha ciarka. To bolo cele co som chcela vediet

senta_sofia
11. dec 2021

Ze trapit dieta... Boze, fakt? Dieta to berie uplne normalne, ak k tomu tak pristupuje rodic. Vdaka “zodpovednym” matkam typu a co neexistuje ine ako covid a my to detom do nosa pchat nebudeme, sa to v kolektivoch veselo siri. Kiez by bolo viac takych rodicov, ako autorka.

autor
11. dec 2021

@senta_sofia vidis no. Nezodpovedna som. Rodicov mam cez ulicu. Mne a starsiemu som urobila test. Ano drobcovi zial nie. Ja sa aj napriek ockovaniu testujem. Vsade nosim respirator. S nikym ako s najblizsou rodinou sa nestikame. Nechodime po navstevach. Syna 2x tyzdenne testujem (no cuduj sa svete neubudlo z neho). Do obchod chodime len do potravin a drogerie. Inac vsetko online. Maly mal sopel. Tak som ho pre istotu otestovala. A vidis, aj tak som ja oznacena za nezodpovednu.
Ked pred casom vysiel pozit test starsiemu, tak som okamzite pisala kazdemu kontaktu (cize rodicia+segra). Sestra (ockovana) presla este v ten den na HO. Aj ked syn nemal ani priznaky. Do jeho negativneho testu sme vsetci dodrzali karantenu. Volala som do skoly, upovedomila lekarku a dala vediet rodicom jeho spoluziakov. Co uz no, nezodpovedna som.
A mimochodom, kolke tu vykrikuju, ze im ziadny zakaz navstev nezabrani sa stretavat s rodinou. Ci teraz nemam ist dva tri roky k rodicom? Ci ako. Nerozumiem 🤷‍♀️

ankare
11. dec 2021

Daj vedieť,ako dopadol pcr.

autor
11. dec 2021

@ankare dam. V utorok mame termin 🙏