Vigantol, Michalovce

najzienka
27. máj 2019

Dobrý deň,viete mi poradiť v ktorej lekárni nájdem vigantol v Michalovciach? Alebo niekde nablízku?

jedine8
27. máj 2019

@najzienka vsade To maju

najzienka
autor
27. máj 2019

@jedine8 práveže je výpadok,tak preto sa pýtam

seva22
27. máj 2019

Hej,je výpadok,ale da sa nahradiť inými volnopredajnymi

najzienka
autor
27. máj 2019

@seva22 ale vigantol je liek,voľnopredajné sú doplnky,a dávam jej ho pol roka tak neviem či tak zmeniť by bolo ok

mikulka25
27. máj 2019

@najzienka dnes som bola na poradni...ma upozornila Dr. Ze je celoplosny vypadok tohto lieku.v lekarni mi to potvrdili.je potrebne kupit generikum

klaudia_kaja
27. máj 2019

Náš malý mal z vigantolu veľké kŕče v brušku a aj deti mojich známych .. skús devit ten berieme mi , ale aj od jamiesonu odporúčajú

arcticcode
27. máj 2019

@klaudia_kaja u nas to iste. Po vigantole s nim bolo na nevudrzanie. Davame od jamiesonu a neni problem

seva22
27. máj 2019

Aj my dávame od narodenia baby-d od jamiesona...vigantol máme nedotknutý v skrinke

lubik87
27. máj 2019

@najzienka je to vitamín nie liek a.je úplne jedno či dávaš vigantol alebo d vit napríklad....je to len jediné čo môžu predpísať ale poväčšine už predpisu a doporucia iní značku pre zlú znasanlivost

senticka
27. máj 2019

Ahoj @najzienka ja mam fľaštičku Vigantolu, je z nej odkvapkanych možno 10 kvapiek maximálne, prešli sme na Devit. Tak Ti ho darujem 🙂 som zo Sniny

evittam
28. máj 2019

@najzienka Vigantol je vit.D a pekna s.acka. Robí veľa detom problémy. Parkrat bol stiahnuty z trhu pre problémy. Kup lepsi vit.D.

jarca1111
28. máj 2019

ze vigantol a liek 😂 ja uz neviem kde zijem 🙄

deedol
28. máj 2019

@jarca1111 nie je to az taka blbost. ide o to, ze vigantol je registrovany ako liecivo, zatial co vsetky ostatne d-cka pre babatka su len vyzivove doplnky. (pri tej registracii je potrebne splnit viac podmienok ako ked je nieco len doplnok.) preto sa nedaju predpisat.

inak ako nahradu tiez odporucam jamieson, vigantol malemu nerobil dobre.

demonka5
29. máj 2019

@najzienka skus cez dr max ma taku funkciu overenie dostupnosti liekov zadas nazov a vyhodi v ktorej lekarni je u vas dostuony

pupi14
29. máj 2019

@deedol súhlasím, nie je to len tak prečo lekári práve tento vitamín D prepisujú, prečo práve v tejto podobe. Ja by som sa v prvom rade o tom poradila v lekárom detským a nemenila by som len tak 😉

caray
30. máj 2019

doktorka ti nevie zistiť, že kde by bolo možné ho teraz zohnať? na ktorej lekárni? som rada, že my ešte máme, že nemusím stresovať a niečo iné skúšať, keď viem, že malá je na tieto kvapky zvyknutá a dobré ich znáša 🙂

pupi14
17. jún 2019

@caray presne o tomto to je nájsť, čo deťom sedí, čo prospieva a neškodí 🙂

kikuska555
17. jún 2019

Mam cely asi 4 kvapky su pouzite. Napis mi ip poslem ti, a da sa aj osobne

caray
21. jún 2019

@pupi14 tak déčko nemá ako škodiť, to je prospešné pre každého človeka podľa mňa a pri deťoch to duplom, myslím, že o tom ani debatovať nemusíme 🙂

pupi14
28. jún 2019

@caray to je pravda, že nemá ako škodiť, len mnoho ľudí žije ešte stále v tom, v čom aj ja kedysi, že stačí aby sme boli, aj my aj deti na slnku každý deň a budeme ho mať dostatok a pritom je to nezmysel. Vďaka slnku nebudeme mať dostatok tohto vitamínu, aby to pokrylo všetky potreby, ktoré telo má 😉