Vracanie sa mliečka po zobudení. Je to normálne?

moniq83
18. júl 2011

Ahojte chcem sa opytat ci ma niekto taky problem ako ja, mam 2 mesacneho synceka ktoreho nakojim a po 3 hodinach ked vstane zrazu sa mu zacne vracat asi mliecko a zacne sa dusit a nevie sa nadychnut..robi mi to raz do tyzdna..na gastre sme boli, reflux nema..je to normalne?

junovka
18. júl 2011

@moniq83 tento problem som mala s mladsiou.A zrejme je to normlane, pokial ti dieta prospieva tak ako ma.Takto sme sa trapili az do 5 mesiaca pokial sme nezacali s tuhymi prikrmami.Potom to uz odznelo 😉

moniq83
autor
18. júl 2011

@junovka a ako si to riesila, si si ju nadvihla alebo si jej fukala do tvare?

junovka
18. júl 2011

@moniq83 no pravdupovediac, stale som ju mala na rukach vo vyvysenej polohe, pretoze som sa bala aby sa nezadusila.Dokonca som sa bala ist aj na wc bez nej 🤐 😅

junovka
18. júl 2011

@moniq83 a este ...po kazdom nakrmeni ti odgrgne??

moniq83
autor
19. júl 2011

@junovka ano dovtedy ho nepolozim kym si neodgrgne a ked nahodou to nejde tak ho dam na brucho ale to len vtedy ked zaspi pocas krmenia a nechcem ho budit ...a hovor mi nieco ako sa ja bojim ved ho stale sledujem, aj vcera zaspal a idem aj ja aby som ho mala na ociach,nedokazem s manzelom ani film v klude pozriet.....dufam ze aj nas to raz prejde...

macaobuchova
19. júl 2011

@moniq83 ahoj,ja mam 19 dnoveho Kevinka,mne tiež grcka,aj cez noštek,je to strasne,už sa mi aj dusil,že manžel ho musel prevratit dole hlavou a buchat po chrbatiku,bolo to strasne,potom mi pol hodinu plakal a nevedeli sme ho utisit,no pred každym kojenim mu dam nutrilon v mliecku mojom,a potom ho nakojim,,nechavam ho odgrgnut,no nie vždy si grgne,tak ho davam nabok,a mam ho na ociach,nechodim ani na wc vtedy,už mám strach odvtedy co sa nam to stalo:(

junovka
19. júl 2011

@moniq83
@macaobuchova nebojte sa, vsetko to prehrmi, a neskor uz budete na to len spominat s usmevom ako ja 😉 ...vela trpezlivosti

li_la
19. júl 2011

My máme päť mesiacov a stále vracká. Už oveľa menej, ale stále je to dosť, aj keď už papáme tuhú stravu... Akurat vygrckol mrkvu a to sme ju papali dosť dávno, ale vraj je všetko ok.

annaopialova
20. júl 2011

ahoj je to v poritku nie kazde babo to ma ale ked ho nakojis tak ho davaj vyssie aby sa nezadusil aj moj syn to mal hivori sa tomu reflux byva silny a byva slabsi ono to postupne malo usupit sleduj toi

gledis
21. júl 2011

ja som mojej zdvihla madrac v postielke, ked sa napapá nechať poriadne grgnuť, ono niekedy niečo vybehne ešte aj po dvoch hodinách ale dokt. povedala že to bolo navyše tak to musí von, ked som ju len kojila bolo to stále ale teraz máme Nutrilon AR a už je dobre ale ten madrac mám stále zdvihnutý pre istotu

moniq83
autor
21. júl 2011

asi to bude tym odgrgnutim a ked sa mu zacne ckat tak sa to nestava, iba v noci...i ked teraz si tiez odgrgol a zacalo sa mu ckat ked som ho polozila na chrbatik tak som ho chvilu sledovala a videla ako prehltava,takze urcite sa mu nieco vratilo,rychlo som ho nadvihla a teraz uz dala na bok a spinka... 🙂

fileta
20. máj 2013

Ach jaj, teraz citam tuto zaujimavu debatu.... tiez sme sa doteraz s tym trapili, mala si malokedy odgrgla, aj po troch hodinach sa mi dusila, bolo to strasne, este sa to sme-tam stane, ale aspon uz nie niekolko krat za den... tak hadam je to za nami, neda sa s tym nic, jedine podopierat matrac a vela vela nosenia na rucickach....