Vracanie u štvormesačného bábätka

selecka1991
8. nov 2016

Ahojte mamičky, mám 4 mesačnú dcérku. Pred 2 týždňami sme boli na očkovaní. Od vtedy sa malá rozgrckala (grckávala aj vtedy ale je to na každodennom poriadku). Začala sa prevracať vtedy aj na bruško tak neviem či to môže byť aj tým spôsobené. Kŕmim ju mojim odsatým mliečkom, lebo som mala pred dvoma mesiacmi menej mlieka tak sme začali používať fľašu a malá si na ňu zvykla, tak ju kojím len v noci. Aj to keď jej dávam papať tak sa vrtí odvracia sa od prsníka aj od fľaše, tak ju väčšinou kŕmim len pri zaspávaní alebo keď už spí. Vtedy si samozrejme neodrgne tak je o 5-10 minút hore lebo ju tlačí na bruško. Teraz o 5 som jej išla dávať papať a vyvrátila ešte asi aj to čo jedla v noci o 1. Pribrala 300 gramov za 2 týždne ( má 6600 gramov). Mám to riešiť s pediatričkou alebo len sa takto s jej papaním mordovať ? Ďakujem

pribinak
8. nov 2016

ja by som to pediatricke povedala, mozno nieco poriesi, mozno nie

buba183
8. nov 2016

Urcite DAT odgrgnut. Mam tiez 4 mesacnu a tiez SME boli na vysetreni.zmenila son mliecko ale podstatne ju DAT odgrgnut.predsa an v spanku led so grcne moze ju to udusit.drzim palce

peta2202
8. nov 2016

segre doktorka pri mladsom ked mal zhruba 4 mesiace zistila reflux a pritom okrem vracania nemaval nejake ziadne extra problemy ale z toho bol aj mrzuty potom obcas a tak a zistila ze ho ma skus sa opytat nech vas vysetria a pripadne by poradili co a ako a nejake triky. dnes uz to je celkom normalne a niekedy z toho deticky vyrastu