Výber nosných mandlí v Nitre, v Leviciach či v Nových Zámkoch

danula.ch
2. jan 2014

Ahojte, rozhodoujeme sa, kam dat vybrat malemu nosne mandle. Nitra u dr. Boldisa, Levice, alebo Nove Zamky. pomohli by mi Vase skusenosti, odporucania, dakujem 🙂

wiwi22
2. jan 2014

My sme z BA a rozhodli sme sa pre Levice. Dcerka bola minuly rok a rozhodne odporucam. Mili personal a profesionalny pristup...

nelinka20
2. jan 2014

@danula.ch Aj my mame ist vyberat do Nitry tieš k Boldišovi neviem sa rozhodnut či ist do Nitry alebo do Levic

danula.ch
autor
3. jan 2014

@wiwi22 dakujem 🙂

danula.ch
autor
3. jan 2014

@nelinka20 kamoska dala vyberat v zamkoch a bola velmi spokojna, aj tie zvazujem. na Boldisa som nic nepocula, len mi ho odporuca nasa pediatricka

katerina12345
4. jan 2014

len nove zamky nie!!!! mne tam skoro skolaboval maly na sale.....hrozny lekary a este horsi personal 😠 😠 😠 maly si ovrackal paplon,tak som isla za sesrtickou,nech mi da cistu navlecku,ze si ho sama prevleciem a povedala mi ze naco,ved zajtra idete domov 😠 primar robil vizitu s chodby,vrchol arogancie...cele oddelenie zle!!! 😠

perla200
5. jan 2014

@katerina12345 neblázni.... to naozaj a kedy ste tam boli?

katusradus
5. jan 2014

@danula.ch dcére vyberali v Leviciach v nemocnici a v pohode...milí personál,ráno vybrali a poobede sme išli domov,

kaja73
5. jan 2014

@perla200 my sme boli v zamkoch pred mesiacom a max spokojnost-chirurg uzasny-Hudak-,pristup dobry-ozaj asi zalezi od konkretnej osoby ktora sluzi-teda aspon co sa tyka sestriciek.
Moj maly dodnes ani nevie ze ho operovali ,tak to cele prebehlo lahko.
Vie len, ze dostal sirupcek na rozpustenie mandliciek a potom spinkal a musel fukat tu rozpustenu mandlicku.

katerina12345
5. jan 2014

no my uz pred tromi rokmi,mozno sa to odvtedy zmenilo,neviem.....ale doteraz na to nezabudnem,brrr ☹

iveta7677
5. jan 2014

My sme boli so synom v Nových Zámkoch před 4 rokmi tiež mu vyberal nosnú mandu Dr. Hudák, tiež sme boli spokojní, dokonca aj ja som tam bola hospitalizovaná před 4 rokmi operovali mi hlasivky tiež to robil Dr. Hudák a bola som veľmi spokojná. Bol ma potom aj na izbe pozrieť, narkóza v pohode. Odporúčam. Počula som ináč veľmi dobré názory aj na Levice, tam to je z časového hľadiska dobré. Netreba tam byť tri dni. Třeba to zvážiť.

danula.ch
autor
6. jan 2014

@katerina12345
@katusradus
@kaja73
@iveta7677 dakujem vam za info 🙂

perla200
24. apr 2014

ahojte, my sme dnes prisli z nemocky z NZ, vybrali nam mandle a pravdupovediac - sla by som tam znovu🙂 mala dnes nevie že tam bola🙂 trosku síce malo info po operacii ale inak ODPORUCAM!

alenka12345
26. júl 2014

@perla200 ahoj, prosím púšťali vás v ten den ked malú operovali? alebo na druhý? ja idem s malým vo štvrtok. Dakujem

alexis13
5. dec 2014

boli ste niekto v nr na operaci mandli?

skaciatko
15. júl 2015

@kaja73 prosim ta, ako to prebiehalo, dokedy si mohla byt s drobcom? a ako to bolo po zakroku? dakujem

zuzana76
22. jan 2016

@danula.ch ahoj, kde ste boli nakoniec na vyber mandle?

danula.ch
autor
25. jan 2016

Ahoj, nakoniec sme neboli. Objednani sme ale u Boldisa v Nr, len v tom termine skoncil maly v nemocnici. Potom som to prehodnotila a riesili sme to inak, budujeme imunitu

miska333
25. jan 2016

@danula.ch ahoj dani. Akurat zajtra ide svagrina s chlapcom do Lv a vsetci od nas tam boli. Takze co mam info z okolia vsetci odporucaju Levice

danula.ch
autor
28. jan 2016

@miska333 dakujem Miska, my uz teraz nehladame. Dado ma 6 rokov, tak uz pockame, ci sa mu to upravi, v tomto veku sa to uz zvykne 🙂. vraj teda 😀. ale kebyze hladam, tak levice su v uzkom vybere. preco neboli v Zamkoch?

miska333
29. jan 2016

@danula.ch svagrinin chlapec ma skoro 7 ale zevraj uz bol najvyssi cas. Tu mandlu mal velmi velku a bol zahlieneny.
V lv je jednodnovy zakrok a v Zamkoch musis byt tusim 3 dni.
Od nas vcetci chodia do Lv. 😉

lenka_21
24. mar 2016

Ahojte, je tu niekto co bol v nedavnej dobe na vyber mandli v N.Zamkoch. Zaujima ma metoda vyberu a ako dlho ste boli hospitalizovani? Dakujem.

lenka_21
24. mar 2016

@katusradus ahoj, chcem sa opytat ci ste boli v tom Mediklniku v LV na vyber mandle?

kacenaba
24. mar 2016

Ahojte my sme boli vo februari u Foldiho v Mediklinik. Odporucam,skvely lekar,anesteziologicka aj sestricky. Jednodnova chirurgia. Mala uplne bez komplikacii. Uplna narkoza.

lenka_21
24. mar 2016

@kacenaba v LV? Pytam sa, lebo meno tohto lekara nemaju spomenuteho na stranke? Aky dlhy termin na objednanie ste mali? My by sme potrebovali cim skor... Vies mi este v skratke popisat ako to prebiehalo...

kacenaba
24. mar 2016

@lenka_21 ano v Lv ojednal nas v novembri a koncom januara sme isli. Operuje kazdy utorok max. 7 deti. Tyzden pred operaciou predoperacne testy dietatu spravi detska. Do kliniky prides 7.30. Vsetko zapisu idete na izbu prezliect sa do pyzama. Pride inesteziologicka prebere s Tebou veci okolo zdravotneho stavu dietata. Operuju podla vahy. Najmensie dieta prve a tak dalej. Na operacku ides s dietatom pred tym Ti vsetko vysvetlia. Uspia a pi 40 - 45 minut Ti donesu dieta. Pre tym pride Foldi povie co a ako bolo ako to dopadlo. S dietatom pride anesteziologicka a sestricky. Zase ona Ti vesvetli co bolo a ako moze dieta po prebudeni na anestezu reagovat. Napoja dieta na pristrje kazdu chvilu chodia sestricky ci je vsetko ok. Stale tam niekto je a kontroluje dieta. Moja ma necele 4 roky. Prebrala sa po asi 30 min. uplne mimo. Hodinu po operacii uz mohla pit a asi 30 mi . potom jest vyzivu. Mala vybrate nosne mandle a krcne jej zmensoval. Pustili nas domov okolo 15.00 predpisali jej antibiotika a po tyzdni kontrola u Foldiho v ambulancii. Este 3 tyzdne bola soplava a tym to skoncilo. Mala si nic nepamata a ani s lekarov nema strach. Urcite odporucam. Len ten pocit ako v Tvojom naruci uspavaju dieta je neprijemny.

lenka_21
24. mar 2016

@kacenaba fiha, to bola taka dlha cakacka? Aj Vam davali nieco na uvolnenie predtym ako dali anestezu? Niekto pise sirup, alebo lieky? Z toho uspatia mam najvacsi stres....a potom to prebudenie... Ako to zvladla mala? Moj maly este nevie dobre fukat nos a tak neviem ako ten soplik dostaneme von....Kolko ste platili, mozes aj IP.

katka708
19. mar 2017

ja som bola so synom 3,5r pred 10 dňami u Csendesa v Mediklinik. Určite ho len a len odporúčam, všetko bolo super, personál ústretový, presso, čajík mi doniesli na izbu, deťom po operácii vlažný čaj. O všetkom ma informovali, chodili sa potom na syna často pozerať.
Na operačku som si syna vzala sama, obliekli mi ten nemocničný "munďúr" a syn si mohol vybrať farebné balóniky ktoré šiel akože fúkať, dali mu masku na tvár a mal do nej silno fúkať aby nafúkol balón. To sa mu už moc nepozdávalo ale po minútke plaču bol KO.
na objednanie sme čakali cca 2t. Syn narkózu zvládol super, ani po prebratí nejako neplakal ako ma sestričky pripravovali a videla som to u susedného chlapčeka (cca 1h neprestajný plač) ale na druhý deň to bolo ťažké. Syn sa nevedel ani pohnúť, nič chytiť do rúk, plakal že ho bolia nožičky a ručičky. trvalo to asi 2 dni, vraj sa to občas stáva po narkóze, že vznikne stav kedy má dieťa veľmi silnú "svalovicu"

Chcem sa ale všetkých mamičiek ktoré toto s dieťaťom absolvovali spýtať či sa im stalo, že dieťa týždeň po vybratí nosnej mandle dostalo taký huhňavý maznavý nosový hlas. Ja tomu môjmu synovi takmer nič nerozumiem!!!! Kedy to prejde? Nosom už dýcha pekne, v noci ani nepočujem či dýcha, smrkať vie tiež pekne a sople mu už ustúpili a tak nechápem prečo má taký hlas.... 😢

eler2014
20. nov 2017

@katka708 ahoj mozem sa spytat ci Vam presiel ten huhnavy hlas? Ak sa smiem spytat ku komu v nr ste chodili na orl ?

katka708
20. nov 2017

@eler2014 u ORL sme boli len raz u dr. Lenárta v PROCARE kt. ho odporučil na operáciu. viac sme nechodili.
Huhňavý hlas do 2t prešiel ale stále sa mi zdá ako keby rozprával tak "nosovo" (s plným nosom) pritom sa vie krásne nadýchnuť cez nos aj v noci dýcha pri spánku len nosom ale pri rozprávaní ako keby ho ani nepoužíval. Ale to bude asi skôr pre logopedičku otázka. Chystáme sa aj tam po novom roku kvôli zlej výslovnosti niektorých písmen tak uvidím....

eler2014
20. nov 2017

@katka708 dakujem velmi pekne