Vybratie nosnej mandle u 3-ročného dieťaťa

majuskabobi
6. apr 2024

Ahojte, riesili ste niekto u 3rocneho dietata vyber nosnej mandle v celkovej narkoze? Ak ano,sli by ste do toho.znova?
Maly je neustale zahuhnany, v noci chrape a straslivo kasle. Orl doktorka spominala,ze mozno by bolo najvhodnejsie mandlu vybrat. Lenze to by musel byt najprv zdravy a dost sa bojim narkozy😒

pribinak
6. apr 2024

@majuskabobi áno šla. Veľmi mu to pomohlo

majuskabobi
autor
6. apr 2024

@pribinak a kolko bolo dietatko doma? Myslim mimo skolku, po operacii

pribinak
6. apr 2024

@majuskabobi týždeň. Na druhy deň si ani nepamätal že bol v nemocnici a niečo mu robili

Je ro mala operácia, trvá len pár minút, narkóza je ľahká

majuskabobi
autor
6. apr 2024

@pribinak super dakujem,tak asi pojdeme touto cestou. Maly ma aj teraz hrozny kasel,sopel ziaden,len mu tie hlieny zatekaju. Skoda,ze je vikend napisala by som pede nech nam predpise pamycon,ten mu to vie ten kasel stiahnut. Chudak musi vydrzat do pondelka🙈

pribinak
6. apr 2024

@majuskabobi môj mal sople a hlieny v jednom kuse, ťažko dýchal, kaslal, smrkal. Trápil sa

tajfa
6. apr 2024

Tiez nas to caka. Nonstop ma problem so zapalenymi uskami. Do toho sople a teraz bojujeme aj s vysokymi teplotami..

katka2602
6. apr 2024

Syn to absolvoval v stredu. Vo štvrtok ani nevedel, že niekde bol. Mal často zápal uška. Ci to pomohlo, uvidíme časom, verím že áno.

majuskabobi
autor
7. apr 2024

@pribinak chudak,hlavne,ze to ma uz za sebou. Nas ma momentalne anginu,bomba🫡
@tajfa ved to,dieta ma byt pred operaciou zdrave,co sa nam asi uz nikdy nepodari🙈😳
@katka2602 ja som trocha desim toho prebudzania,ale asi uz prestanem.citat dr.google,a uvidime😇

katka2602
7. apr 2024

@majuskabobi keď sa dieťa prebúdza ty tam nie si. Dieťa je ešte na pozorovani nejakú chvíľu. Syn šiel na operačnú sálu 8:45, 9:20 bolo po zákroku a na izbu šiel o 10:00. Čiže keď ho doniesli už bol hore. Tiež som sa bála aký bude, ale o 11 sa už hral s kamošom na izbe a chcel jest 🙂 A inak syn bol zdravý keď ho brali a aj tak po operácii mu dali ATB lebo vraj mal zelene hlieny vzadu. A pritom nesmrkal, nekaslal nič, čiže je veľká pravdepodobnosť, ze by mu to opäť sadlo na uška.

pohodacka03
7. apr 2024

@majuskabobi minuly rok absolvovali moj 2 rocny a 3rocna, naraz v 1 den. Nepomohlo co sa tyka soplov a kaslu, ale tlacilo im to na uska, cize museli. Aj tak by som dala znova leby bolo treba. Moji si poplakali v nemocnici, doma uz bolo ok