Vybratie nosných mandlí v Medisaf Sereď

veronikabv
21. okt 2014

Mamičky chcela by som sa spýtat či niektorá neabsolvovala vyber nosnych mandli u Vášho dietatka.Sme tam so synom (3r.) objednany a chcela by som pocut Vas nazor na toto zdravotnicke centrum a na samotny zakrok.dakujem za kazdu reakciu

dianap
20. mar 2015

@sonafi
@dzanka1
Baby dakujem za odpovede.... Tiez zelam skore uzdravenie a nech sa rozhodnete akokolvek nech vsetko dopadne dobre... 🙂 Pekný víkend želám...

simisi
20. mar 2015

@sonafi ahoj,aj nam dnes dali v TT nemocnici termin na vybratie nosnej mandle,5.5...ale nemam z toho najlepsi pocit,hladam a zvazujem...aky mate problem?

sonafi
20. mar 2015

@simisi ahoj, myslis zdravotny? Nedycha mi cez den nosom, inak v podstate nastastie ziaden iny. Ale vraj ju ma obrovsku 🙂
Preco nemas dobry pocit z toho?

simisi
21. mar 2015

@sonafi ano,myslela som zdravotny...neviem ci jej ju mam dat von,tiez mi zacala posledny mesiac po chorobe chrapkata dychat ustami,ale len v noci a dr. ju chce dat von... 😒

sonafi
21. mar 2015

Moja neycha cez den nosom uz od septembra...Dost ma to prekvapilo, lebo praveze nebyva nejaka chora, parkrat do roka slaba nadcha. Nikdy nemala kasel, laryngitidu, priedusky, antibiotika, ziadne tazke priebehy a tato mandla jej zacala sama, bez predchadzajucej choroby. Tiez som to dlho odkladala. Ako pstros, kym problem nie je pomenovany, nie je ani na svete :( ale uz som sa odhodlala to vobec zacat riesit. Tak teraz este vybrat zdrav. zariadenie kam sa zverime. Na ORL vysetreni sme boli v TT nemocnici, velmi pozitivny dojem som mala, mlada lekarka, super pristup, Hanka sa ani nepohla, ani nemrnkla, ja som sa viac triasla ako ona 🙂 Este im tam zavolam, ci budem moct byt s nou az po uspatie a hned po zakroku. Ak nie to by potom zavazilo v zmene planov.
@simisi

sonafi
11. máj 2015

@simisi Ahoj, ako ste dopadli s mandlou? Nas to caka zajtra ☹

simisi
12. máj 2015

@sonafi Ahoj,ja som sa nakoniec rozhodla jej ju nedat vybrat,robim jej preplach nosteka vyluhom z praslicky a anizu a zatial vsetko ok..drzim palce

sonafi
13. máj 2015

@simisi Ahoj, dakujeme, mame to za sebou, uvidim ako uspesne 🙂

simisi
13. máj 2015

@sonafi super,tak verim ze uz bude dobre 🙂

katarina_04
30. nov 2015

@sonafi ahoj, môžem sa opýtať ako ste dopadli po tom vybratí mandli? Ja sa rozhodujem kde sa objednám. Dnes sme boli na ORL v seredi a odporučili nám aby sme ju dali von. dcéra bude mať v marci 5 rokov. A boli ste v tej TT? Ďakujem Katarína

sonafi
30. nov 2015

@katarina_04 ahoj, ano boli sme v tt, mali pekny pristup, vsetko prebehlo pokojne, okolo pol 4 nas pustili domov. Na rad isla dcerka ako prva, anesteziologovia boli vsetci mili 🙂

katarina_04
2. dec 2015

@sonafi ešte by som mala na teba otázku, ako to všetko prebiehalo? Ono ešte pred operáciou ste boli na v TT na vyšetrenie u ich ORL a až potom na operáciu alebo rovno ste prišli dali papierik urobili predoperačné vyšetrenie a rovno na operáciu??? ďakujem veľmi pekne...som z toho na nervy...

sonafi
2. dec 2015

@katarina_04 boli sme s papierom na vysetrenie od pediatricky, pozreli jej kamerkou do nosa a rovno dali termin a sprievodku na predoperacne. To sme isli na anesteziologicku amb.v nemocnici, s vysledkami myslim peditricke na krv a zase na anesteziologiu. So vsetkym rovno rano pred 7 na orl a na salu. Tam dostala dormicum a potom si ju zobrali na zakrok. Isla som si po nu za cca hodinu a pol, ked sa zacala preberat. Odvtedy som bola stale pri nej, izbu sme mali same, spolocne wc a sprcha s dalsou izbou. Odporucam so sebou nurofenovy cipok, velmi ju bolel hrtan, bola placliva. Na sale sice dostala panadol, ale dlho to nevydrzalo a bola potom dost nervozna a ubolena. Doma som jej dala cipok a vymenene dieta, uplna pohodicka. Zober so sebou tablet, notebook cokolvek na zabavenie, to jedine zaberalo. Este trochu bolaochotna pocuvat citane rozpravky, ine nic.
Strava par dni kasovita, rekonvalescencia dobra 🙂

maja314
14. dec 2015

Ahojte poradte mi nitra aleno nove zamky nemocnicu na vyber lrcnych nosnych mandli caka to aj mojho 5tocneho syma a neviem ze kde mam ist mam s toho zly pocit ale dufam ze bude dobre

maja314
14. dec 2015

Ahojte poradte mi nitra aleno nove zamky nemocnicu na vyber krcnych nosnych mandli caka to aj mojho 4tocneho syma a neviem ze kde mam ist mam s toho zly pocit ale dufam ze bude dobre

nikol1010
7. apr 2016

My sme boli v Medisaf teraz v apríli a boli sme maximálne spokojny .Malá má tri roky a spokojnosť na 100% .Do Trnavy určite nie....

vanessa071727
8. júl 2016

Ahojte maminky, prosím Vás, ktoré ste absolvovali tento zákrok - výber nosnej mandle, koľko sta za to platili v Medisaf, alebo poprípade ak ste boli v TT v nemocnici, koľko ste boli hospitalizovaní ? Ďakujem pekne za každú odpoveď

maja314
8. júl 2016

Ahoj mo sme boli v setedi vo februári platili sme 200€ a boly sme spokojny

dasab30
13. okt 2016

@sonafi Prosím vás ked ste boli na ten výber mandle v TT,tak stemohli byť s dcérou až do uspatia? My sme tam boli na vyšetrení a tiež máme ísť na výber,ale dcéra má ledva 12 kg,má 4 roky a mohol by tam byť problém s anestéziou,lebo napr. v Piešťanoch v nemocnici robia narkozu až od 15 kg. Tak som sa chcela spýtať,že vlastne ked vám urobili tie predoperačné na tej anesteziologickej ambulancii,tak hned na druhý deň ste išli na operáciu?

nfk
19. okt 2016

@maja314 200€ , nam povedalli ze krcne zrezanie a nosne uplne von 150. Ci ste si este nieco priplacali?

sonafi
19. okt 2016

@dasab30 dobrý deň,ano bola som s ňou až do zaspatia,dostane dormicum,zaspi a odnesú ju na sálu,kde jej podajú narkozu.
Moja mala 3 a pol...ale cca tych 15kg mala

sonafi
19. okt 2016

@dasab30 predoperačné nesmú byť staršie ako cca týždeň,10dni...už neviem presne. Tak v tom intervale sme ich urobili. Bol to len odber krvi a rozhovor v anesteziologickej ambulancii. Žiadne nejaké veľké vyšetrenia...

dasab30
24. okt 2016

@sonafi Ďakujem

sandulaa
4. jún 2017

Zienky prosim Vas, chcela buly som sa opytat takto odstupom casu, ci pomohlo vybratie nosnej mandle?ci sa znizil pocet soplikov a či sa zlepsilo dychanie cez nos? Lebo mna od vyberu nosnej mandle anesteziologicka v TT dost odhovarala ze sa deticky vacsinou vracaju po roku. Moj maly bude matvv auguste 3r termin sme dostali na september.
Dakujem za odpoved 🙂

slnieckoma
22. sep 2017

maminy prosim o radu zajtra ideme na vyber mandli 9.30 nam dali termin o kolkej tam treba byt?? a uplne na lacno ani voda??? nic mi nepovedali :(

carlottafavore
28. feb 2018

Ahojte, kolko sa plati za vybratie nosnej mandle v Seredi? ked tam zavolam dostanem termin na predoperacne vysetreniea potom dalsi termin na operaciu? dakujem

slnieckoma
28. feb 2018

@carlottafavore cca 120€ na predopetacne pojdete k pediatrovi a odporucanie z orl vam treba

slnieckoma
28. feb 2018

@carlottafavore oni vam daju termin a dobtedy si urobite predoperacne u pediatra nemozu byt starsie vysledky ako 2tyz. pred operaciou treba sa s vasim dr. dohodnut kedy pridete ku nemu na odber a kedy budete mat vysledky tie si potom vezmete so sebou na zakrok aj odporucanie z orl. termin vam daju najskor o mesiac

jajuska9
3. okt 2018

@sonafi ahoj prosim ta ked vam vyberali mandlu v tt v celkovej anestezii zostali ste aj na noc hositalizovani abo vas o niekolkych hodinach o zakroku pustili domov?

sonafi
3. okt 2018

@jajuska9 ahoj, išli sme na rad rano prví a domov hneď poobede, okolo pol 4-4