Vyrážky na tvaričke a telíčku 6 mesačného chlapca

miselll99
23. sep 2013

Ahojte maminky. Malinky 6 m, plne kojeny ( uz zaciname papkat) sa nam vyhadzal. Najma na tvaricke okolo pusinky a pod krckom kde su vyrazocky zacervenane. Ma ich aj po hlavicke a na chrbatiku no tam nemaju cervenu farbu. Su ako krupicka. Pouzivame biodermu pp baume a striedame s biodermou (so skalicou modrou ktora chrani v oblasti pusinky kozu)dr. tvrdi ze je to seboretickeho typu nie ekzem a ze to treba mazat. Dvakrat nam malimky dostal strasnu alergicku reakciu kedy scrvenel a vyhadzali sa mu po tvaricke pluzgiere museli sme bezat do nemocnice. Nic nove som nejedla nemenila prasok a pod takze vobec nevieme z coho reakcia nastala. Dostal kortikoidny cipok vtedy ustupili aj tieto vyrazocky. No zas su spat ;( kvoli alergii uzivame 2 krat denne fenistil kvapky. Mali ste niektora podobny problem ? Nejake rady? Mam pocit ze tie kremiky moc nezaberaju ale vraj kozne problemy sa liecia dlhodobo ;( je mi ho luto vyzera ako skarede kacatko a niekedy jo to aj svrbi najma pod krckom a vtedy sa skrabe a neviem ako pomoct. Dakujem za rady.