Výsyp na zadočku a stehne

jaja77777
30. jan 2015

Dobrý večer vie mi poradiť niekto malinka má asi týždeň na polovice zadocku vysip a na stehne.absolútne ale nesvrbi nič to nerobí nemizne.púder tekutý imazol aj fialový prášok do vody ale nič nepomáha.detská doktorka že z avivaze tak neviem.Ideme utorok kožnej.som nervozna že to má a nemizne.dakujem

jeinabe
30. jan 2015

Mne sa malý tiež raz vysypal, keď som zmenila aviváž...nechcelo sa mi tomu veriť, ale zrejme to tak bolo... potom som aj istý čas prala len s práškom bez aviváže a zmizlo to.... vyradila som aj dráždivé potraviny.... dávala som mu fenistil kvapky a zmizlo to....vrátila som sa k starej aviváži 🙂..a vyprala som všetky veci nanovo......

jaja77777
autor
30. jan 2015

Fenistil sme neskúšali ďakujem ja som tiež všetko čo sa dalo oprava na novo prsia detský a bez avivaze ale nemizne to a ma už aj trošku na druhej polovičke zadocku tak skúsime dakujem 🙂

jeinabe
30. jan 2015

A asi by som to potierala len repíkom a keď tak dala by som sudokrém......ten je podľa mňa najlepší..... a prášok si nemenila?

jeinabe
30. jan 2015

A ešte rozmýšľam, že keď to má na zadočku, či aj plienky alebo vlhčené utierky neškodia.....? Najhoršie sú podľa mňa tie s kamilkami a pod..... 😉

jaja77777
autor
30. jan 2015

má to len na jednej polovice zadocku a cez deň sme bez plienky už len na noc ale skúsim ten repik a dávam stále persil detský len avivaz sme zmenili ale už som všetko skoro oprala a dávam aj cez deň voľné nohavice žiadne tesne pančušky. Vlhčené už len tak na ruky lebo na zachodiku utrem toaletnym

anikz
30. jan 2015

Nasa trojrocna mala nieco podobne, mozno aj to iste... kozny kazal davat Imazol, ale nezabralo to. Nasa doki vymenila za Pityol a vyrazky zmizli to tyzdna. A potierali sme to aj repikom.
Druha dcera bola vyhadzana z avivaze. Odvtedy nepouzivam.

jaja77777
autor
31. jan 2015

Ďakujem tak skusim aj ten pitiol lebo imazol a púder nezaberá

bibistec
31. jan 2015

a ma to len tam? lebo bud je to fakt alergia na nieco ako prasok, ta avivaz parfemovane plienky alebo vlhcenky. ak nepomaha ci to nie je ekzem a vtedy moze pomoct strava, moze mat nejaku alergiu, ja by som na par dni vyluciala vsetko mliecne, citrusy ak papa a ziadne sladkosti a kupovane polotovary, uvidis ci sa zmeni po par dnoch. drzim palce

jaja77777
autor
2. feb 2015

Už sme dali ovocie a zemiaky máme alergiu zajtra ideme kožnej takže uvidíme a ďakujem za každú radu 🙂