Výsyp u 14 mesačného syna

nikolahusivargova
3. máj 2018

Chcela by som Vás poprosiť o radu či náhodou niektorá z Vás nemá s týmto skúsenosti. 14 mesačný syn je takto vyhadzany nevieme z čoho ma to na rukách nohách a na tvari. Boli sme u koznej ale nič nezabera. Predpisala nam excipial oilatum do kúpeľa skúšali sme aj cicaplast a este nejake robené maste z lekarne. Vraj je to z chladu no mne sa to nezdá. . 🤔 budem vďačná za každé rady. Ďakujem.

janicka1988
10. nov 2020

@nikolahusivargova aky je to krém prosím ? A je to na tvar ? Aj nám to povedala doktorka husia koža a že jej to nezmizne a neviem sa s tým zmieriť . Po akom dlhom čase to začalo miznúť a máte to aj na tvári ? My to mame na lickach aj oboch nohách

nikolahusivargova
autor
12. jan 2021

@janicka1988 Stále to ma syn tiež na lickach a na nohách je obdobie kedy to vôbec nieje vidieť a niekedy je obdobie kedy mam pocit ze sa to úplne zhoršuje. Ten krem vám odfotim.

janicka1988
15. jan 2021

@nikolahusivargova takze Vám ten vysyp trvá 2 roky a nemizne to ? A lekárka Vám čo nato povedala? Keby to dcerka nemala na lickach tak by som to tak neriešila , ale má to červene a nič nám nepomáha nato ani to nemizne . Odfotíte mi ten krém čím to natierate ? Ďakujem

janicka1988
17. jan 2021

@nikolahusivargova aj my používame tento krém už mesiac a nevidím zlepšenie stále to má rovnaké