Vyťahovanie nosných mandlí v Žiline

tvik
31. okt 2012

baby mate niektorá skusenosť s vyťahovaním nosných mandlí v Žiline? Ako to tam chodí a tak! My ideme s 4 ročnou dcerkou a chcela by som vedieť nejaké detialy čo a ako? Ide byť uspatá, ale niekde som čítala, že to nie je uplne uspatie len trošku. A môže byť matka s ňou až kým nezaspí? Dik za každú radu 🙂

martin2826
20. sep 2016

Dobrý deň, poprosím srdečne o kontakt na dr mazura!!- email!!!! Skusam mu písať len email neplatný!!!!! Ďakujem srdečne - môj email martin2826@azet.sk

micva
21. sep 2016

@martin2826 asi najlepsie volat a sestricka da presne info

martin2826
21. sep 2016

Určite

martin2826
21. sep 2016

@micva . Poprosím ešte poznate mudr mazura? Je naozaj odborník a aký ma prístup ku diagnostike??? Ďakujem

moschin0
21. sep 2016

ja osobne som bola pacientkou u dr mazura. isla som tam bez odporucania lekara, a nic lepsie som nemohla urobit. ludsky pristup, nesnazi sa vsetko riesit iba operaciou. ja som vsak bola akutny pripad, chronicky zapal krnych mandli a bolo mi ich treba vybrat. zakrok bolestivy, ale dalo sa to zvladnut, nechaju si vas tam do takej druheh, potom vas prepustia do domacej starostlivosti, je na telefone k dispozicii keby sa cokolvek stalo, dokonca sam volal ci som ok. aj pooperacna starostlivost na vybornu. vsetko si platite, ale stoji to za to. odporucam!

martin2826
22. sep 2016

Ďakujem . Potreboval by som súrne email na pána doktora!!! Ma niekto prosím platný a aktuálny email na dr mazura v ziline??? Ten email co má na stránke je neplatný!!!!! Srdečne ďakujem

moschin0
23. sep 2016

ja som vzdy iba volala na to cislo co je na jeho stranke.

mishita2401
21. okt 2016

Ahojte, vcera sme boli u pana doktora Mazura, nosne mandle musia ist von,dcerka ma 4 roky. Len ma aj hlieny aj kasle, vcera ju tam vysetrili a povedali ze v tych mandlaich je uz dlhodobo infekcia a musia von( aj chrape, rozprava nosom,casto chora...) len ked som sa pytala ci nevadi ze je teraz chora on ze nie ze ini opreruju do teploty 39 potom uz nie. Nastastie ona teplotu nema,snazim sa ju dostat s choroby lebo dnes nam brali krv a buduci tyzden bude asi ta operacia( mam volat ked budu vysledky) a da nam termin.

martin2826
25. nov 2016

Prosím vás srdečne,- potrebujem súrne email na dr mazura!!! Mám srdečne veľké problémy v oblasti orl!! Hrozné pálenie uši a pichanie!! Strašne bolesti dutin a mam indikované operácie Fess. Poprosím srdečne dr mazur vykonáva aj operácie Fess??? Som už zúfalý aj z tých uši, hrozné pálenie a úplne zaľahnuté ale podľa doktora v Topoľčanoch všetko v poriadku!! Idem sa zblazniz od bolesti a všetko v poriadku zevraj! Preto sa informujem na dr Mazura v Ziline. Ďakujem srdečne všetkým za pomoc. Martin.

mishita2401
25. nov 2016

@martin2826 on ma vlastnu stranku . dajte do google jeho meno a najde vam to . co som pocula tak email ze nefunguje . vsetci mu len volaju. Skore uzdravenie