Vytrhnutie vlasov dcérky

13. dec 2022

Ahojte.
Stari rodicia strazili moje deti a zial medzi detmi doslo k hadke, moj 5r syn vytrhol chumac vlasov 3 r dcerke...
Normalne jej ostal flak bez vlasov na hlavicke. Som z toho zufala.... Vedia sa vytrhnut az takto vlasy? Ze uplne vsetky?
Alebo dcerka ma slabe korienky?
Dakujem

amelie2017
13. dec 2022

No aj moj rocny uz vytrhol 5 rocnej par pramienkov. A nemam pocit, ze by mala slabe vlasy.

deti95060810
13. dec 2022

dcéra mala úraz, pri ktorom jej tiež boli vytrhnuté vlásky....mala to hrozné... preplakala som veľa. S plačom som dieťa zobrala na pohotovosť, kde jej predpísali mastičku...vlásky krásne narástli...

svetlonos
13. dec 2022

Ahoj, tiez som takto sesternici vlasy pri hadke vytrhla, boli sme tiez take male. Ona mala velmi ruedke s jemne vlasy a tiez jej ostala plesins, kym nedorastli. Ale nemala to do krvy. Len trochu scervenale. Takze ano mozne to je. Dnes sme uz dospele a nadledky z toho nema ziadne. Niekedy deti spravia taku blbost. Dufam, ze aj tvojej sa inak nic nestalo a nema ti do krvi.

autor
13. dec 2022

A

autor
13. dec 2022

Aha,rozumiem. Dakujem vsetkym za odpovede. Takze zial je to mozne. Do krvi to nieje,len uplna plesinka ... V strede cesticky,cize je to velmi vidno. Mrzi ma to ,a dufam ze to dorastie cim skor..synovi som uz vysvetlila..