Z čoho mohlo byť krvácanie z nosa v spánku?

anieli_1
17. sep 2011

Moj syncek ma 18mesiacov a vcera mu v noci z nicoho nic zacala tiect krv z nosa a som to zistila len tak ze sa nou zacal trosku drhnut ked som ho otocila mal celu krvavu tvar .nastastie mu netiekla dlho ale vobec netusim z coho to bolo ani si nekychol ani nic proste mu v spanku len tak zacala tiect krv......dost som sa zlakla dufam ze sa to nebude opakovat.neviete z coho to mohlo byt?

irriss
17. sep 2011

@anieli_1
Moje 2 deti ze 4 na toto krvaceni trpi....chodime na ORL,..jedna se prekrvene zilky...NIC TO NENI..
Nekdo z lekaru doporucuje malou operaci, druhy to odmita a doporucuje az v 15ti, v pripade, ze bude problem setrvavat...
U nas se lepsi..moje dcerka tim trpela zhruba od sveho roku a v 5ti letech byla OK. Druha tim trpela take od roku, je ji 8 let a opakuje se krvaceni uz jen velmi zridka. duvodem muze byt teplo, ale i vnitrni napjeti ale i zadna pricina a samovolne spusteni....Take jsem byla vylekana, kazdopadne se porad s lekarem, nejsem "recept"...ale myslim si podle Tvych radku, ze pujde o stejnou situaci jako u nas...
Dej vedet... 😉

anieli_1
autor
17. sep 2011

@irriss dakujem dr povedala ze pokial to neni casto a viac ako 20 min tak nemusime s tym ist k dr. ja len som si to vsimla az ked sa s tym drhol lebo on je vzdy otoceny ked zaspi na druhu stranu az nekor sa prehadzuje a sa bojim aby sa s tym nezadrhol ked sa to zopakuje nahodou si nevsimnem........ale buduci tyzden idem s malou na poradnu tak sa este opytam dr.