Z čoho môže mať bolesti hlavy 7 ročná dcéra?

zuzanakosmelova
25. okt 2012

Prosim Vas, zienky, poradte, moju 7 rocnu dceru bolieva hlava, v oblast spankov, nezda sa mi to normalne, objednala som ju na kontrolu k ocnemu, ci nema zhorseny zrak, inak neviem z coho to moze byt???

petronelasv
25. okt 2012

môže ísť aj o rastovú bolesť, môj muž to tiež mal v detstve, začal rýchlo rásť, strašne ho pri tom bolela hlava

nibiru
25. okt 2012

okrem očneho by som ju objednala neurologovi či sa nejedna o migreny,ano trpia nimi aj male deti.

henrietag
25. okt 2012

ja by som tiez povedala ze najskor tie očká , ale bolest hlavy moze mat aj ked pije malo tekutín..

trnka77
25. okt 2012

neterku tiež začala bolieť často hlava v tej dobe:6/7 rokov,najprv to pripisovali škole-viac povinností,ale chvalabohu učiteľka ich poslala za očnou(všimla si,že malá zle číta)a odvtedy nosí okuliare na čítanie

stanislavao
25. okt 2012

oci, neorologickeho povodu, od chrbtice - navstivit ortopeda. moze byt unavena, mat vela ucenia, alebo je to spoosbene len rastom. je mnoho pricin.

cemi
25. okt 2012

Malo tekutin, ale aj malo zeleza, horcika, mineralov vo vseobecnosti. Drzim palce nech to prejde!

hradnapani
25. okt 2012

zvazila by som aj to, ci nahodou nie je pretazena, skola, kruzky a tak. Niekedy staci aj len samotna skola...

piacere
25. okt 2012

od únavy, vyčerpanosti a nedostatku horčíka

careamell
25. okt 2012

Moja dcérka to tiež máva a dôvod je jednoduchý. Pije málo vody. Skús sa zamyslieť, koľko jej vypije. 🙂

rebeka25
25. okt 2012

ja som ako dieta tiez mala bolesti hlavy, a bolo to koli chrbtici

verkavb
25. okt 2012

ja trpím bolesťami hlavy od 7/8 rokov, najprv ma posielali po neurologii, kardiologii..... a ked som všetko obehala skonštatovali že mám migrény. Väčšinou ma bolí pravý spánok. Snažila som sa "vyliečiť" nejak im predchádzať ale bohužiaľ hlava ma bolela v škole ale aj cez prázdniny, teraz ma bolí v práci alebo ked som na dovolenke ☹
Pomôže mi vždy tma a ticho a na hodinku alebo dlhšie si lahnúť a dostatok tekutín, ked nepijem (vodu) tak ma bolí častejšie

natal12
25. okt 2012

jua tiež trpím bolestami hlavi hlavne v lete a to mám zo slnka , alebo málo pijem . a posielali ma na alergologiu . a tam zistili ze to mám zo slnka 😅

lucka1987
25. okt 2012

malo tekutin, nedostatok spanku, zhorsenie zraku , zo stresu co nejakej vacsej zmeny , z nevhodneho osvetlenia v izbe pripadne stolovej lampy pri pisani si uloh ........

babulka1978
25. okt 2012

no, napriklad u nas v rodine je migrena a bolesti hlavy "dedicne". mna v jej veku tiez bolela hlava. ale ako ti tu uz kocky pisali.....hlavne pit vela tekutin (to mne velmi pomaha), mozno skocit k ocnemu, ked je ta bolest dlhsie.....no a mne ide dnes prasknut hlava tiez....z pocasia 🙂

5katarina7
25. okt 2012

aj moja máva od mala migrény,no zdedila to po mne..........

karamel
25. okt 2012

nedostatok tekutin🙂

ukana
25. okt 2012

aj nepreliečená viroza, upchaté dutiny.... 😉

skodacka
25. okt 2012

a co zuby??? nestazovala si na bolest zubov? kamaratkinu dcerku tak bolievala a nakoniec prisli na to, ze to ma od zubka!

mawka
25. okt 2012

ahoj, nas maly ma odvtedy okuliare 🙂 tiez ho bolievala hlava, ja uz stresy, ze co to bude, nakoniec vysetrenie u ocneho, pol a tristvrtky dioptrie a hlava ho prestala boliet. mal ich len na citanie, pisanie a pozeranie telky. po roku ma ocka v pohode 🙂 skus teda aj vysetrenie oci.

modrofuzik11
27. mar 2013

nema moc stresu? viem, ze to mozno znie zvlastne, take male dieta a stres, ale urcite aj take male deti ho zazivaju...