Používame cookies. Viac informácií tu. OK
vefi89
14. apr 2012

mastíš jej líčka? mne to malý máva v zime najmä, keď mu zabudnem natrieť líčka. predsa voda, teplo, vetrík, slniečko 🙂

matonka26
14. apr 2012

nasa mala cervene lica 2 dni po tom,ako bola ockovana hexavakcinou,ale netusim ci to bolo kvoli tomu..tiez nemala teplotku..mozno bola len rozhorucena z noci...

lilliaan
14. apr 2012

Zrejme je len trošku spotená 😉 Líčka jej natieraj krémom na tváričku pre deti a bude to 🙂 Veď aj my dospelí máme niekedy červené líca 🙂

koniarova
14. apr 2012

Zmeraj jej tú teplotu. Aj môj malý má od včera červené líca. Tiež sa mi zdalo, že teplotu nemá. Ale pre istotu som zmerala a mal 38,1. ☹ Tak som zvedavá, čo z toho bude. 😒 😒

kaja73
14. apr 2012

napr 5 choroba sa u malych deti prejavuje cervenymi lickami-vola sa to motylie kridla-moj to mal na Vianoce.
Teplota moze a nemusi byt,po tele sa vyhodia tak mapovite skvrny-je to nezavazna choroba,netreba ju liecit-len kludom.
Teplote byva pred vysypom cca 5-7 dni,ale ako pisem nemusi byt.
Ved uvidis ci sa vyhadze aj na tele-hlavne koncatinach.

romea
14. apr 2012

Cervene licka mozu byt aj zo zubkov.

gaby21
14. apr 2012

A neopalilo ju slniecko? napr. vcera bolo u nas krasne slnecno a maly sa zobbudil opaleny na lickach, dokonca aj ja som mala lica akoby mi horeli 😀

evka4
14. apr 2012

nasa mava cervene licka zo zubkov. ked sa jej zubky prerezu, cerven zmizne.

roo
14. apr 2012

Tiez mala dcerka piatu chorobu s vyrazne cervenymi licami bez akychkolvek inych priznakov. Len tie cervene lica, ako paradajky, alebo akoby ju vystipal mraz.

sulky
28. apr 2012

ahoj, my sme mali cervene licka zo zubov. niekedy aj cervenu bradu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli