Za akú dobu sa môže dcérka nakaziť kiahňami od syna?

jarabicka
24. nov 2015

Ahojte baby, syn má momentálne kiahne, za akú dobu sa môže nakaziť aj malá - 1,5 ročná...veď viem, že môže aj nemusí, ale kedy vaše detičky to dostali od súrodenca?

bianca
25. nov 2015

@evittam skor ako kiahne by som riesila ockovanie proti TBC.Netvrdim ze pchat do dieta hned na 3-4 den vakcinu je spravne ale rozhodne je nutne.Ale uz som mimo temu

evittam
25. nov 2015

@bianca Tiež mimo tému a ešte raz sa ospravedlňujem, ale nedalo mi to, k tomu TBC:
Očkování proti TBC (LaFox | 02.01.15 11:13)

1971 – provedena studie účinnosti http://ockovanie.org/tuberkuloza.html
Závěr studie vyvolal mezi odborníky zděšení: v očkované skupině se totiž vyskytlo víc případů TBC, než ve skupině neočkované. Účinnost vakcíny proti TBC byla 0%.
27 roků trvalo – než zrušili povinné očkování TBC v Německu a Švýcarsku (1998)
29 roků v Rakousku
40 roků – než zrušili povinné očkování TBC v ČR !!!
A ak máš záujem je tu aj skupina mamičiek, ktoré by ti krásne vedeli porozprávať čo spôsobila ich deťom vakcína proti TBC aj s fotkami.
A končím v tejto téme....

32132131
25. nov 2015

@evittam sprostosti neskutočné

evittam
25. nov 2015

@32132131 To je všetko? Úbohosť neskutočná...

bianca
25. nov 2015

@evittam ono by ta ten humor presiel keby si vedela kolko TBC je v okoli.Ani len netusis.Ja som s nimi v castom kontaktu a casto ani susedia netusia v akom su riziku.A ja dakujem Bohu ze som ja a aj moje dieta ockovane .Ale to by clovek musel asi vidiet aby pochopil a nielen citat vygumovane prispevky

evittam
26. nov 2015

@bianca Ja sa vôbec nesmejem. A taktiež nečítam "vygumované" príspevky. Podľa teba sú príspevky mamičiek, ktoré zažili na vlastnom zdraví dieťaťa škaredé následky vygumované? Tak naozaj ďakuj - a komu len chceš, že ťa to obišlo. To čo som ti tam priložila bola normálna štúdia a nie "vygumovaný" príspevok. Ale ja ti tvoj názor a presvedčenie neberiem. Ako som už napísala. Táto debata nevedie k ničomu len k osočovaniu tých, ktorí majú iní názor tými čo ho nevedia alebo nechcú akceptovať a neveria skutočnostiam. Pekný deň. 😉