Zaberal vášmu diaťaťu sirup Aerius?

kacena78
29. apr 2011

môj syn ho berie od minulého roka v prípade potreby ,aby mu velmi nezatekali hlieny no mám pocit ,že mu už ani nezaberá,aké máte skúsenosti ,alebo čo berú na tieto problémy vaše deti ,dakujem

tiffanka
22. máj 2013

...tak to zaokrúhlenie by som brala 😀 😀 😀 ... malý bude mať v auguste 3 roky a váži 14 kíl pri výške 100cm. Tiež sme dostali nes Aerius...zvyknú ho svrbieť nožičky...neviem, či je to jedlom alebo niečim iným. Neviem či k tomu neprispieva aj Excipial - telové mlieko.

ajka30
22. máj 2013

nam nezaberal ani na zatekanie ani na svrbenie

julianka99
23. dec 2013

Ahojte maminky...chcem sa s Vami poradit .. dcerka 4roky uz asi dva mesiace soplikuje...je to ciry vodnaty soplik...stery mame negativne a mandla je len trosku zvacsena...alergicka neni ale aj tak ideme na testy ale az vo februari...naposledy nsm dali aerius ale po dvoch tyzdnoch bez zmeny..sopel stale a pridal sa aj suchy kasel..viete mi poradit ci pokracovat? a co soplik...?? uz som zufala :'( dakujem

haslerka27
19. feb 2014

Ahojte.nam ho dnes lekarka predpisala na zatekanie hlienov,dcera ma cervene oci,uplne prekrvene,zaslzene.ideme ho brat 1x tak uvidim.vraj je to velmi dobry sirup.ma aj hrdlo prekrvene a nos plny a netecie.vraj nadcha a spojili sa so svrbenim a zacervenanim oci.dam vediet.davala som fenistil a nam zaberal.nechcem miesat kdejaku chemiu,ja davam vzdy len jeden sirup,nerada kombinujem tu chemiu.na to hrdielko davam neo angin sirupcek 2x denne a vecer jej dam ten aerius.

adriana7284
19. feb 2014

Ahojte. Nam nezaberal.Maly ma 4 roky, nasadil nam ho pneumolog, mame problemy permanentne s kaslom, ale ucinok ziadny dokonca mi maly kaslal este viac. Teraz ked mi ho chcu dat tak im vravim ze nie nech nam daju nieco ine pretoze nam nerobil dobre.

dadula83
21. mar 2014

ahojte,my sme dnes dostali tento sirup, pretože malej opuchlo očko a ani po mastičke to neustúpilo a este sa jej potom urobili na líčkach svrbivé pupáčiky, takže podozrenie na alergiu...no malá mi dnes o pol piatej zaspala a už spí dva a pol hodiny, čo u nej nie je normálne, chodí spať len na obed. myslím, že je to z toho sirupu, máte aj vy takú skúsenosť? je to normálne? dakujem

meluela
21. mar 2014

@kacena78 my ho dostavame v pripade choroby a neustupujucich hlienov ... a vzdy zabral ... odporucila nam ho okrem pediatricky aj alergologicka/imunologicka hned nasadit pri chorobe. A to ani nie je alergicky. Ale odkedy nie su jasle, nie je problem 😎 Uvidime co zasa s nami na jesen postvara skolka 🙄

martina1305
21. mar 2014

my uzivame Aerius pri soplikoch a kasli na noc…teraz mame od utorka kiahne a tiez ho davam proti svrbeniu, ale to nam vôbec nezabera…a dcerka nie je ospala.

karin3s3
6. okt 2015

Nam ho dnes predpisala pani doktorka,lebo maly nastupil od septembra do školky,a stale je soplavy ma čire sopliky dufam že mu to pomože.Každemu niečo ine zabera. 🙂

patricia2006
6. okt 2015

My sme mali tiež sirup Aerius , predpísala nám to najprv alergologička potom obvodná. Začala som jej dávať, keď som videla, že začína mať soplíky. Myslím, že ráno trebalo podávať raz denne. Nám to zaberalo, máme dobré skúsenosti so sirupom, ale nie každé dieťa je rovnaké. Niekomu dobré niekomu zas nie. 🙂

tykat
1. dec 2015

Nam zabral perfektne ale az ked nam dali spravnu davku, 2,5mg ako by nebral nic, 5mg parada po tyzdni bez problemov, berieme 1tbl vecer.

jasminet
1. dec 2015

dcera ho berie v case alergie - od zaciatku marca do cca jula... a zabera jej. na sople som este nepocula, ze by sa daval....

230804
22. dec 2015

môjmu syncekovi ho predpisala tiež akergologicka kvôli tomu že ma alergiu ale prejav má skôr kožný od kedy ho berieme máme s vyrážkami pokoj no pre zmenu máme zapchaty nostek alebo nám tecu sople 😄takže bude treba asi zmeniť liek v januári ideme na kontrolu tak som zvedavá.ja beriem aerius v tbl forme a som s ním spokojná takze to bude zrejme individuálne. Aerius ako taký je anhistaminukum a zároveň má protizápalovy účinok ,je perfektný pri zapalených dutinach, prípadne pri alergii ako takej len nie pre každého tá dávka stačí.

petrita6
22. jún 2019

@adriana7284 dobry den mozem sa opytat ako prebiehalo vysetewnie u pneumologa?dcerka.ma stale problem s kaslom ktory sa kej stale vracia nic ine len kasel ani sople ani teploty len kasel tiez nam.detsky lekar poveedal ze nas tam zrejme posle.

adriana7284
22. jún 2019

@petrita6 dobrý večer... Nic to nie je... Popočúva, zoberie odbery (krv, vyter z nosa, hrdla,) a bude fúkať do takej trubičky a na počítačovej obrazovke budú balóniky... Musí dobre fúkať a tým balóniky po praskajú... Tak lekár uvidí krivku a vyhodnotí kapacitu pľúc atd..

handyhandy
20. feb 2021

Dobrý večer môj syn tiež užíva arius ale kašli nehorázne okrem toho sirupu čo na alergiu môžem mu dať ešte dačo proti kaslu

zelkocka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz