Zaberal vášmu diaťaťu sirup Aerius?

kacena78
29. apr 2011

môj syn ho berie od minulého roka v prípade potreby ,aby mu velmi nezatekali hlieny no mám pocit ,že mu už ani nezaberá,aké máte skúsenosti ,alebo čo berú na tieto problémy vaše deti ,dakujem

bodka13
29. apr 2011

tvoj synček je alergik? ...my sme brali Aerius ,ale je to sirup na alergie-senná nádcha a podobne...tlmil príznaky,ale alergologička nám potom zmenila lieky,s tými som teraz spokojnejšia....neviem o tom,že by to bol sirup proti zatekaniu hlienov

michalag
29. apr 2011

@kacenka78 aj moj maly ho mal predpisany od krciara a bral ho v podstate dlhodobo asi 3/4 roka, lebo vzdy ked skoncil s chorobou tak sa mu v kratkej dobe opat sinusitidy vratili ☹ . Nam najskor celkom dobre zaberal ale postupom casu sa mi to uz nezdalo 😅 . Tento rok nam ho predpisala opat imunologicka aj napriek tomu ze som jej povedala ze mam pocit ze mu uz nezabera. Mne dr. povedala ze kludne mozem dat aj Fenistilove kvapky na ukludnenie sliznice ak ma sople, sinusitidy ...

latvia
29. apr 2011

ked uz ho beriete tak sa ma brat pravidelne, nielen pri nahodnom zatekani hlienov. my sme ho dostali od dr lebo sme sli do jasli, na menej opuchnutej a hlienovej sliznici sa menej chytaju virusy a bakterie, takze dieta by nemalo byt az tak casto chore. bud ho uzivajte kazdy den alebo vobec, na jeden den nema zmysel 😉

evickapooh
29. apr 2011

nezabral,priatelkin syn ho uz bere treti rok -proti celorocnej nadche,teraz ma maly 5 rokov ale soplikuje aj tak s mensimi vacsimi pauzami

denisenko
29. apr 2011

my ho tiež máme a myslím, že nezaberá...soplíme stále.... 😝

bets
2. máj 2011

dcere ho predpisala alergologicka. ma ho brat v pripade problemov. ked jej zacina nadcha, tak jej ho nasadim. dcere zabera a potom nadcha neprepukne do inych problemov, nezacne kaslat, nechyti nejaky infekt. avsak aj pri nadche ju nechavam doma sa preliecit, vtedy nechodi do skolky. postupne sme skolkarske sople, ktore mala velmi casto pekne zvladli a este nebrala atb (6r.). teraz je uz imunnejsia a sople tak casto domov nenosi.

dobromila
2. máj 2011

ja som si ani po pol roku, čo ho synček denne užíval, nevšimla žiaden pozitívny účinok. Tak som ho vysadila, aj keď nám ho doktorka znova naordinovala. Každý prípad je iný, treba si to odsledovať.

atinka22
3. máj 2011

Aerius je podľa mňa blbosť - či ho berieme alebo nie - výsledok stále rovnaký. Toť moja skúsenosť s ním. 😵

mkg
3. máj 2011

My s ním máme tie najlepšie skúsenosti, a tým že znižuje opuchy slizníc aj laryngitída sa s ním dá lepšie zvládnuť

mery.maja
9. máj 2011

Syn ho berie uz viac ako pol roka,pretoze je alergik....ale v podstate sa mu nic nezmenilo,v stredu ideme alergologicke tak uvidime co povie...ja osobne si myslim ze je o nicom 😒

sisinka76
9. máj 2011

nam absolutne nezabral, syn ho bral sice necele 4 mesiace, doktorka ho nakoniec vymenila, nielen kvoli tomu, ze nezaberal, ale Samko mal po nom alergicku reakciu-cervene flaky na licach ☹

sonia80
10. máj 2011

ahoj aj my sme ho brali ,ale nevidela som žiadne zlepšenie tak nam ho vymenili...

luy
11. máj 2011

Nám zabral a ešte stále zaberá.Myslím si však že je to idividuálne.

evinkal
11. máj 2011

My ho berieme teraz na alergiu na lieky a pekne sa čistíme,takže nám zaberá🙂

butrus
11. máj 2011

ahoj, nam nezabera, nevidim rozdiel v zdravotnom stave teraz, ked uz berie druhe balenie v porovnani so stavom, ked ho nebrala :-/

olivova
13. máj 2011

@kacena78 - berieme xyzal - vymenili sme aerius (teda lekar nam ho vymenil bez opytania) ale tiez neviem, ci je to vyhra....ja si opacne myslim, ze aerius bol lepsi....

maca_p
13. máj 2011

berieme ho druhy mesiac, kozna lekarka ho synovi na moje poziadanie vymenila za xyzal ktory bral asi rok a nevidela som ziadne zlepsenie atopickeho exemu. takze zatial neviem s urcitostou povedat, ci nam zabera 😉

deninka27
15. jún 2011

Moj syn ho tiez ma, ale nezabera mu vobec 😢 imunologicka mu predpisuje same lieky, ale ani jeden mu nejako nezabral ☹ kamaratka mi poradila pikovit/je to vitaminovy sirup/a odvtedy ako mu ho davam, aby som si neuriekla nebol chory a k tomu este mu chuti aj viac papakat 🙂 tak skus aj toto nie je drahy a uvidis 😉

kutina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulkama
25. jún 2011

ahoj,nám zaberá,teda aspoň zatiaľ áno 🙂

mimaml
7. júl 2011

Ahoj, nám zistili po poslednej laryngitíde že malá (3,5r.) má astmu alergo nám nasadila sprejíky, a radikálne bez váhania som jej dala vybrat nosnú mandlu (nesoplíkovala často ale ked už tak to stálo za to) Orl nám dala aerius na odpuchnutie slizníc a som s ním velmi spokojná. Na poslednej alergo jej dokonca vysadila jeden sprej a malá je úplne v pohode. Tak optimisticky dúfam že z toho pomaly ale isto vyrastá 😵 😵 .

alysea
7. júl 2011

ahoj, nám zaberá veľmi dobre, malý je silný alergik a mal by ho užívať dlhodobo, prvé roky som to tak robila, ale teraz mu dávam len ked je zle, aby si telíčko na to nezvyklo, lebo sa prestane samo brániť. Jeden rok sme mali taký, že musel aj inhalovať, lebo má nábeh na astmu. Tento rok zvládol super, zatiaľ sme neinhalovali a už sme za chvílu po sezone alergie a aerius som mu dávala necelé dva mesiace v tých akútnych mesiacoch apríl máj....

monca73695
7. júl 2011

Ahoj, nam zaberal. Brali sme ho 2tyzne bez problemov.

ivkapon
12. júl 2011

dcéra nie je alergička, ale má ekzém - reakcia na potraviny a tak berie dlhodobo Aerius. Pomáha nám.

nikasik
11. jún 2012

moj tiez nieje alergik ale dok. ma podozrenie na chladovu alergiuu takze ho berie uz pol roka a zda sa mi ze nieje tak chorlavy ako predtym..ak je chory tak len od decembra do maja.... a hlieny ma alergenneho povodu takkze preto to podozrenie...

lenka_b
11. jún 2012

Vzdy, ked ideme na slovensko, tak ideme ku krcnemu, lebo mala ma problemy s dychacimi cestami. Ten Aerius jej krciar predpise stale, ked ju vidi. Nam zabera, ale len pocas prveho tyzdna a podobne... Potom mam pocit, ze je zbytocny... On stale kaze dobrat celu flasticku, no mne to pride aj zbytocne, kedze tie sopliky sa vratia. Ale pri zacati jeho pouzivania sa sopliky stratia, alebo aspon sa zmenia vo farbe zo zelenej na priesvitnu...
Inac ti pomoct neviem.. Ale moj krciar stale vravi, ze je to velmi dobry syrup...

majushkab
11. jún 2012

Aj môj drobec ho berie a nám zaberá alergolog.mu ho predpísala kvôli tomu že je alergik a lieky pred tým nezaberali no odkedy berieme tento sirup tak v pohode ...myslím si že je to individalne ved každemu vyhovuje a zabera niečo ine 🙂

makarda
13. jún 2012

mam dobry tip pre tych ktorym nezabera, prip. chcu skusit na soplikovacie deti nieco ine, na prirodnej baze. viac info v IP 🙂

stevka13
17. máj 2013

Nemáte pocit, že sa z neho deti rozpapkali a zaokruhľujú sa?

lubikan
17. máj 2013

ved Aerius je ukludnovak-antihistaminikum,nie na liecenie soplov,kaslov...nam to dr. predpisuje vzdy,ked nepokojne spi,aby ich ten sopel,hlieny v prieduskach v nose nesteklili...a nedrazdilo na kaslanie