Zabrál vám sirup Stodal pri kašli?

nicca000
28. okt 2012

mate niekto skusenosti so sirupom stodal?zabral pri kasli?

ginger_fox
29. okt 2012

nie

paricia
29. okt 2012

Nie nezabral vôbec, ale Mucosolvan ano do dvoch dní.

lencika
29. okt 2012

Ahoj, pripájam sa aj ja k Mucosolvan. Pomohol mi velmi rychlo.

tetapetra
29. okt 2012

nie

myshalka
29. okt 2012

nie :( určite mucosolvan radšej

karamel
29. okt 2012

je slaby, nam nezabral:( ja rozhodne odporucam kvapky Ditustat🙂

letuskah
29. okt 2012

nam zabera ale treba ho dat hned

lucka1987
29. okt 2012

nie.. ako tehotna som ho uzivala.. nic moc.. skor hedelix 😉

lili235111
29. okt 2012

ja som ho uzivala pred nedavnom a vobec mi nepomohol,potom mi lekar predpisal skorocelovy sirup od Mullera a ten mi zabral

lejlla
30. okt 2012

nepomohol...lepsi je teda aspon u nas sinupret,sinecod...

katrenka111
9. feb 2013

už davam 3den Stodal na kasel a malý zacal mat velmi dráždivý kasel, možem ho nahradit iným sirupom hned???

svetlusska
9. feb 2013

mne zabral asi az po tyzdni....ale dovtedy ma brucho tak bolelo ze som sa bala ked zakaslem znova.ale tak ja som nic ine nemohla kedze som bola tehotna a alergicka na penicilin...

mery2284
24. máj 2014

Mne pomohol za dva dni a tiez som velmi kaslala.Kedze som sa bala, ze potratim z kasla, tak som volila tento sirup, lebo v lekarni mi ako tehotnej ani nic ine neponukli.Ale nakoniec som na tento uzasny sirup STODAL v uvodzovkach nedoplatila ja, ale nase dietatko, ktore sa presne v tento cas ako som ho uzivala prestalo vyvijat a som na 100 percent presvedcena, ze to je z toho sirupu, ktory nema popisane ziadne konkretne neziaduce ucinky a lieci hocijaky druh kasla, to co je za liek, ved predsa kazdy druh kasla sa lieci inymi liecivami>expektorancia,mukolytika,antitusika, neexistuje ozajstny sirup, ktory lieci hocaky kasel. Takze tento sirup STODAL a vsetka HOMEOPATIA je velke svinstvo, ktore hoc uzdravi telo, ale chorlavie pri tom psychika, hoc sa to neprejavi hned, ale casom urcite. TAKZE BUDUCE MAMICKY, ak mate problem s kaslom, neberte ziadne lieky ak sa da a toboz nie HOMEOPTIKA, najprv si prestudujte na internete neziaduce ucinky homeopatie/bielej magie.

elik81
27. máj 2014

Syn sa mi po nom zacal vyhadzovat. My mavame ekzemy a sme citlivi aj na kyselinu benzoovu a tento "super" sirup na kasel obsahuje aj tento konzervant. Bohuzial som sa to dozvedela az z pribaloveho letaku. Na krabicke to neuviedli a mna nenapadlo,ze aj homeopatikum moze obsahovat taketo konzervanty 😠 Inac na kasel nebol nejako extra ucinny.

bialica
29. máj 2014

ani u nás nezabral, ak nechceš podávať dieťaťu lieky skús šalviu, na môjho to zaberá, ja mám doma vypestovanú a keďže šalvia má veľmi špecifickú chuť aj vôňu a detí to môže odrádzať tak ho kombinujem s lipovým a med do toho... u nás je to veľmi účinná prírodná medicína 🙂 veľa zdravia prajem 🙂

adowik
31. máj 2014

skús kvapky stoptussin, mne to vždy zaberie

andrejka77
31. máj 2014

aj ja som za stoptussin a hedelix 😉

miskafur
16. okt 2014

my doma sme verní stopkašeľ sirupu, ktorý je aj na vlhký aj na suchý kašeľ, nám zaberie vždy 🙂

ennynka
9. dec 2015

@mery2284 ako to nakoniec dopadlo s babätkom?ty si vtedy potratila ci ako?

attena
29. sep 2017

@sssimi ake gulicky?