Začervenaný pipík u skoro štvorročného syna

amstelko
8. mar 2021

Vsimla som si, ze ma maly začervenany pipik, nesťažuje sa, ze ho boli aj cikat chodi normalne. Urobila som mu repík a mocil sa v nom, natrela som mu ho framykoinom. Skusila som mu ho pretiahnut vo vode, nejde mu a ked som mu ho pretahovala na posteli, vychádzalo mu z neho nieco biele, mierne zapáchajúce. Co mi poradite? Syn ma 3,7 roka. Hygienu dodržiavame a ani sa neumýva mydlom a pod. Dik

hariet
8. mar 2021

Ahoj, mali sme to raz aj my. Parkrat sa okupal v repiku a ked odisiel taky kusok mazu uz bolo dobre, trvalo to cele asi 2-3 dni. Zbytocne mu to nenatahuj ak mu to nejde samo. Nemas pocit ze to ma uz lepsie?

maris5
8. mar 2021

No, to biele musis umyt. Nasemu mensiemu sa to uz stavi viackrat. Niekedy staci aj sudocremom natriet.

petulka2021
8. mar 2021

Pracujem s detičkami, sudocrem je najlepšia voľba a taktiež imazol masť na takéto začervenané miesta.

karhu
8. mar 2021

kupit kremik baneocin a canespor, namesat spolu na dlani a natierat, takto nam to nariadila lekarka, zacervenanie preslo do par hodin

marcela64
8. mar 2021

@amstelko vyskušaj slezový kvet, kúpiť ho v lekárni a spraviť kúpeľ

tehotna40
8. mar 2021

@amstelko ahoj, ked dávaš framykoin, tak nám lekárka odporučila dávať na takéto citlivé miesta framykoin co je na oči, ma to vraj to iste zloženie len tam je pridaná nejaká zložka aby to nebolo také agresívne. Inak by malo pomôcť to co robíš, len to rob aspoň 2-3 dni aspoň 2x za den. Ak to neprejde tak k lekárke.

karhu
8. mar 2021

@marcela64 ten je dobry na uvolnenie predkozky, ale uz nie na zapal🍀

gbgb
8. mar 2021

@amstelko náš malý to mal z plienok. Lekrárka nám dala imazol na to.