Zachrípnutý hlas bábätka

niky2515
6. júl 2019

Ahojte, chcela by som sa opýtať v stredu sme boli u doktorky a kvôli kašlu nám prepísala sirup hedelix. Dala nám aj fialovú vodičku a enterol v prášku kvôli infekcií v ústach. No od včera má malý ako keby zachrípnutý hlas je trosku viacej nekludny ako býva, teplotu nemal. Ja teraz neviem či treba sním ísť dakde na pohotovosť alebo ako keď ho v stredu doktorka pozerala povedala že je zdravý a v stredu sa mame ísť očkovať. Ďakujem.

nikusiak9
6. júl 2019

Kalciovy sirup

erickatt
6. júl 2019

@niky2515 rozhodne počkať s očkovaním. Aspoň dva týždne....

pininka1
6. júl 2019

Súhlasím, určite počkať s očkovaním, najmä aj keď bral lieky. Zmenila by som aj sirup, lebo ten hedelix pre mňa nič moc. Teraz je inak nejaký vírus, my sme to chytili komplet celá rodina, zachrupnuty hlas, šteklenie v krku a neskôr prieduskovy a teda riadny kašeľ, ale mladší syn nekaslal, bol len hlieny. Tak isto bez teploty. Skús malému priložiť ucho na chrbatik, alebo na šiju, či nepočuješ chrápanie, alebo pískanie a isla by som opäť k doktorke.

niky2515
autor
6. júl 2019

@pininka1 áno aj ja som zachrpinuta, k doktorke pôjdeme hneď v pondelok len som nevedela či treba ísť na pohotovosť s tým alebo nie.. Kašel mu už prechádza už nekasle tak ako kaslal no ten hlas sa mi nepáči. A nám bolo povedané že pokiaľ neberie antibiotika očkovať ho môže no ja som zato aby sme s tým počkali.

pininka1
6. júl 2019

@niky2515 nehnevaj sa že to takto napíšem ale je to krava doktorka a nečudujem sa že je toľko nežiadúcich účinkov po očkovaní. Očkovať sa má iba zdravé dieťa, moja by nezaockovala ani keby že má priesvitný soplik. Stále aj keď boli chorí preložila očkovanie minimálne o dva týždne.

niky2515
autor
6. júl 2019

@pininka1 adne ja to beriem.. Tiež som zato aby sme počkali však keď to posunie nikam mu to neujde

niky2515
autor
6. júl 2019

@niky2515 a skúšala som počúvať ale žiadne chrapkanie nepočujem

pininka1
6. júl 2019

@niky2515 tak potom to bude ok, snáď už má priedušky ok. Ja som jediná z rodiny nebrala ATB a najdlhšie ma to držalo a bolesť hrdla sa mi opäť vrátila. Takze treba to sledovať aj ďalej.

niky2515
autor
6. júl 2019

@pininka1 áno v pondelok hneď skočím za ňou 🙂 Ďakujem za pomoc