Zakrvácanie do nadobličky u novorodenca po pôrode

verka1978
12. júl 2012

Chcela by som sa spytat, ktore z vasich babetiek mali po porode zakrvacanie do nadoblicky. Mala to ma aj po 3 tyzdnoch ale slabsie. Tak ako sa to vam vstrebalo, alebo ak nie ako sa to dalej riesilo? Dakujem za Vase skusenosti

zigzag
12. júl 2012

@verka1978 no my sme nemali zaktvacane nadoblicky, ale mame este stale skvrny na krku, a mame cez rok,,, zakze v sa neboj,ono sa to casom vstrebe same, chodit na kontoly a bude vsetko ok urcite..

sheila2004
9. jan 2014

@verka1978 ahoj, mohla by som sa opytat, ako str dopadli? My teraz riesime toto iste. Povedali mi, ze je to krvacanie, uz mame za sebou druhu kontrolu a stale to tam je. Tiez ste mali v papieroch napisane cysticky utvar?

verka1978
autor
17. jan 2014

@sheila2004 Prepac ze odpisujem az teraz. No my sme nakoniec zmenili dr. lebo ten nas mal nad 70 a celu jeho cinnost riadila sestricka. Potom sme sli asi po mesiaci na dalsiu kontrolu k novemu dr , novy dr to kontroloval asi 15 minut a nic tam nevidel. Dalsiu kontrolu sme mali o 3mesiace a potom o 6mesiacov, a nikdy nic nevidel. takze ktovie ci to tam vobec mala, ale v sprave to mame ze pri narodeni ma zakrvacanie.

sheila2004
18. jan 2014

Ahaaaa, dakujem za odpoved. Medzitym sme mali dalsie dve kontroly a zistili ze je to cysta, ktora musi ist von. ☹ tak o tyzden nas caka ct-cko a po nom operacia.

verka1978
autor
24. jan 2014

@sheila2004 tak nech to mate co najskor za sebou. Prajem vela zdravia