Zápal močových ciest u 6 mesačného bábätka

gabikacentrum
7. apr 2016

mate stim niekto skusenosti dcera ma zapal dnes jej dali antibiotika ma vysoke teploti nechce nic papkat ani pit nasilu cez striekacku jej davam vkuse place strasne ja uz od rana placem znou

fuska
7. apr 2016

@gabikacentrum A nechceli ju hospitalizovat? Ak by ti nepapala a nepila, tak s nou radsej chod na pohotovost, mozno bude potrebovat infuzie.

igiana
7. apr 2016

@gabikacentrum urcite na pohotovost a do nemocnice, my sme takto skoncili so zapalom obliciek ☹

pribinak
7. apr 2016

Take male dieta sa nesmie dehydrovat, chod do nemocnice

gabikacentrum
autor
7. apr 2016

@pribinak dnes vypila 150ml mlieka a 60ml caju ten cez striekacku

pribinak
7. apr 2016

@gabikacentrum kolky den uz berie atb?

martina833
7. apr 2016

cudujem sa, ze vas detska lekarka neposlala rovno do nemocnice, urcite chod

fuska
7. apr 2016

@gabikacentrum To je hrozne malo. Ak ti nevypije aspon 4-5 dl, tak by som radsej riesila infuzie. Zavolaj si o 15 minut na detsku pohotovost u vas.

gabikacentrum
autor
7. apr 2016

len dnes nam ich dala hoci vyledok z mocu bude zjtra sedimentaciu mala zvisenu aj daco hovorila a bielkovine ci co ja som bola tak v sok lebo fkuse plakal nemohla som ju utisit

fuska
7. apr 2016

@gabikacentrum CRP nerobila?

ladygina
7. apr 2016

tak to sa cudujem aj ja, uz ste tam davno mali byt

pribinak
7. apr 2016

@gabikacentrum volaj na pohotovosť, urcite volaj, mne sa to zda malo 210 ml tekutín

marcelatje
7. apr 2016

@gabikacentrum moja malá mala zápal obličiek opakovane. Prvý krát keď mala skoro rok. Po každý krát ju hospitalizovali. Myslím že lekárka urobila chybu že nasadila atb v nemocnici totiž z moču už nezistia o čo presne ide. Výsledok skreslí aj jedna dávka atb 😒
Tekutiny podávaj striekačkou po 1-2 ml strekni do líčka, zapisuj koľko vypila a či ciká. Ak nemáš rehydratačný roztok z lekárne urob si vlastný. Recept nájdeš na nete.
Ak sa zápal potvrdí u malých detí sa lieky podávajú intravenózne.

fuska
7. apr 2016

@gabikacentrum No ako?

evulik858
7. apr 2016
Používateľ evulik858 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evulik858.

@gabikacentrum babo malinke :( drzim palce aby ste sa z toho co najskor dostali

gabikacentrum
autor
11. apr 2016

baby tak sme skoncili na infuziach v nemocnici ale zapal chval bohu nepotvrdil ze viroza crp bolo v norme vyteri boli v poriadku ale rekvapilo ma ze na repustacej sprave bolo candida pozitivna a nic mi nedali akurad brat probiotika to bolo zo stolice tak mam pocit ze kvoli tomu odmieta mliecko a ju nafukuje co vy si myslite

gitusa23
11. apr 2016

Ak máte teplotu, tak sa jej možno aj zraza mliecko v brusku a preto nechce papat. Daj Coliprev kvapky. Dojcis, ano? Lebo ak nie, tak vymen mlieko za bezlaktozove a nebude žiaden problém.

gitusa23
11. apr 2016

Iank moja ma dva roky a už sme mali dvakrát zápal močových ciest. No je to bolestivé, ale ant. rýchlo zaberu. Inak ak vám dávajú Zinat v sirupe, co je hnusný a babobho nechce a neviete go oklamať, môžete si vypýtať lieky, môžu sa drvit a dávať vypiť.

marcelatje
11. apr 2016

@gitusa23 moja mala zapal obliciek viac krat. Male deti to vraj neboli tak ako dospelych aj preto je diagnostika tazsia. Najvacsi problem u nas bola teplota ked klesla mala bola uplne v pohode.

gitusa23
11. apr 2016

Napríklad moja mala teploty pri prvom. Pri druhom nie. Pri druhom mi ale hovorila, ze ju boli cika.

gabikacentrum
autor
11. apr 2016

@gitusa23 sme na sunar comlex mam kolirev kvaky tak skusim zajtra jej dat a ake bezlaktozove mliecko mas skusenost z nejakim

gabikacentrum
autor
11. apr 2016

@gitusa23 sory za pravopis coliprev

gitusa23
11. apr 2016

My sme dávali france lait bezlaktozove. Ale oni sú vstky dobre. A iba v lekárni dostať. A to o bezlaktozovom mi poradila doktorka.

mamkaivi
12. máj 2020

@marcelatje ahoj, mali ste pri zapale vysoke CRP?

marcelatje
12. máj 2020

@mamkaivi ahoj, áno, vždy