Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zápal priedušiek, zápal pľúc až akútna laryngitída

lenka278
24. feb 2017

Prosim uz som zufala, viete mi niekto poradit centrum zdravotne alebo odbornika ktory by pomohol mojmu 5 rocnemu synovi. Mavame casto zapal priedusiek, ktory mu prerastie casto do zapalu pluc a casto mava zachvat laryngitidy. Musim mu volat az zachranku aby dostal adrenalin a musi ist na kyslik na pohotovost. Lekarka mu stale dava tie iste lieky ktore mu vobec nezaberaju a vsetko sa opakuje. Mali sme aj lieky na imunitu ktore nezaberaju ale najhorsie ze od nich pribera a laryngitida sa mu vracia castejsie.

sofhia
24. feb 2017

na "imunitu" neexistuju lieky. to co opisujes a kam smerujete moc nenaznacuje, ze ti pomahaju. budes si to musiet nastudovat sama, ako my. zmena stravy a liecba vitaminom C . mala lekarov nepozna a zivotny styl zmenila cela moja rodina. vyliecili sme ju z tazkeho ekzemu co je vyrazna porucha imunity, bez jedineho lekara. zacala som pisat blog o nasej ceste.

https://www.facebook.com/Zdravy-ZIVOT-Healthy-L...

gabona1
24. feb 2017

Ja by som ešte možno vyskúšala alergológa, možno má nábeh na nejakú astmu, alebo také niečo. Poprípade skús konzultovať s inou detskou lekárkou, možno na niečo príde, keď tá vaša rieši dookola to isté a nehľadá príčinu jeho ochorení.

lenka278
autor
24. feb 2017

@gabona1
Dakujem imunologovi chodime a ta mu teraz dala bromcho vaxom a aj testy mu robila na alergie, nema ziadnu alergiu. Ma fukar flixotaid kvoli laryngitide len niekedy nezaberie a sirup aerius. Dokonca sme zmenili stravovanie obmedzila som muku, cukry a podobne veci a ja sa zdravujem velmi zdravo takze malemu nedavam nic take. Dokonca uz 2 mesiac uziva colostrum. Dnes na presviedcanie lekarki z mojej strany mi dala vymenny listok na plucne pre maleho a to nechcela.....tak mozno tam sa dozviem nieco viac. Taktiez hladam a studujem na internete no nic nove som nenasla co uz neviem. A lekari mam pocit ze nemaju zaujem vobec riesit skor ked sa spytam na vysetrenie odhovaraju.....