Zápal spojiviek u dieťaťa

veteranka
6. feb 2023

Dobrý deň prosím vás čo by pomohlo na zápal spojiviek u dieťaťa hnisaju očká? Ďakujem

saxana000
6. feb 2023

@veteranka navsteva ocneho lekara ktory predpise antibiotika..

barbie1981
6. feb 2023

Nám predpísal obvodný, uniflox , oftalmoframykoin ale iba sú na predpis, zavolaj všeobecnej lekárke

lenka2710
6. feb 2023

@veteranka aj mne predpísala detská dr, dokonca aj mne 😅 bola som s malou v nemocke na pozorovaní a doniesli sme si obidve, ja som mala jedno oko úplne krvavé, taky brutalny zápal som mala! Dala mi vtedy akési kvapky aj masť, ale musela som si to hradiť celé, keďže mi to nepredpisala očná! Určite ti predpise aj detská

ivula0807
6. feb 2023

Treba od lekára nechať predpísať kvapky, my sme dostali pamycon do oka a do pár dní bolo dobre

taktotedanie
6. feb 2023

Na toto len antibiotika nic ine nepomoze

veteranka
autor
6. feb 2023

Nooo ale u nás nejdeš sa dostat k ocnenu to je hrôza a obvodný detský robí cez drôty toto život teraz jojjj

dzulik_
6. feb 2023

@veteranka ocuflash kvapky a vytierať čajom z Očianky, ak nepomôže, tak k dr

paciko9
6. feb 2023

@veteranka ak sa ozaj jedna o zapal spojiviek,tak urcete na ocne. To sama nedas. Zapal spojiviek,hrozne boli, a viem o com hovorim.

konikvrany
4. mar 2023

Jedine antibiotika. Nam dali aj kvapky a na noc mast antibioticku, aby sa nespravili zaschnute karpiny v ociach. Samozrejme sme to dostali cela rodina. Je to vysoko-vysoko infekcne.