Zapálená predkožka a trhlinky u 8 mesačného chlapca

denisocka
4. aug 2008

malemu je skoro 8mes., od malička stahujem ale nikdy som mu nič nestiahla,proste to nejde ....vôbec ........ až raz,asi pred mesiacom sa mi podarilo zrejme pri pokušani stiahnuť,urobiť mu zo 3 male trhlinky.vyliečila som to sedavými kupelmi a homeop.mastou cicaderma. od vtedy nestahujem,ani cvične a včera som si všimla že má zas malu trhlinku a dnes sa urobili mini trhlinky 3 a k tomu ma koniec aj čeveny,zapaleny.ciká normálne,neplače pri tom,ani ked som mu to natierala teraz framykoinom,tak neplakal

ale bojím sa,aby sa mu to viac nezapalilo,máte s tým skusenosti?

sokil
13. jan 2011

Dneska jsem prďolkovi nechtěně natrhla předkožku. Umývala jsem ho a trošku jsem mu stáhla předkožku (měl tam kousek nějakého drobečku - asi maz, žádné násilí, jen co to šlo a ani to ne) no a prcek mě vší silou bouchl do ruky. Byla jsem z toho nešťastná ☹ Co pomáhá? Se mi chtělo až brečet. 😢

veronikakira
3. okt 2014

@sakura77 ahoj viem ze prispevok je stary ako sa skoncil tvoj pribeh zo zapalenym pipikom? Isli ste na operaciu?

sakura77
3. okt 2014

@veronikakira jj,isli,bohuzial...este pred operaciou nam hovorili,ze uvidia priamo pri reze ake to bude,ze niekedy staci len tak kusok narezat,ale vraj to mal nakomplet prirastene,ze na to by fakt nepomohlo nic....