Zaseknutá stolica v konečníku

5. jan 2023

Dievčatá prosím, dcére sa zasekla stolica v konečníku.
Už hodinu sa trápi na záchode. Nevie to zo seba dostať. Čo jej prosím pomôže ?

anavixy
5. jan 2023

Glycerinovy cipok by mohol 🙏

autor
5. jan 2023

@anavixy už jej trčí stolica z konečníka. Nebudem jej ho vedieť tam dať :-/

dennkka
5. jan 2023

Už iné neostane, len natiahnuť rukavice, ty alebo ona sama, závisí od veku, a pomôcť ručne.

33rudolfko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deny81
5. jan 2023

Kolko ma rokov? Hnus, nehnus, skusit pri cupeni ( najlepsie uvolnenie zvieraca), jemne masirovat okolie, mozno trosko olejom, mozno "chytit", potiahnut. Bohuzial, mala som skusenost raz, plakala som.od bolesti, myslim ze to bolo cerstvo po druhom porode, takze radosti. Potom bufe okolie ubolene, ranky mozu byt, treba s tym pocitat, osetrovat ako pri hemoroidoch. Hlavne teraz co najviac sa akoby dole uvolnit, trocha sa kyvat zo strany na stranu, drzim palce.nech to co najskorsie poriesite.

eternity24
5. jan 2023

Vytlačiť ju prstami z konečníka von. Tu nič iné nepomôže.

rebeka7501
5. jan 2023

Do vane tak teplú vodu ako znesie, čupnúť. Mojej dcére to pomohlo, bola "zapečená".
Alebo vybrať prstami. Naolejovanými (rukavice).

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stellarstar
5. jan 2023

Daj sj rukavice , nejaký olej krém alebo vazelínu a opatrne dnu a vytiahnuť

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anavixy
5. jan 2023

Ach, tak to nie ☹️ Mojej malej sa to tiez stalo uz ale teda ona je este babo, no pomohlo prstami potlacit okolo konecnika tak aby sa ta stolica “prehupla” von ☹️

salamistka
5. jan 2023

Dala som si rukavicu a vyberala stolicu po kúskoch von...ani neviem čo bolo horšie, zápcha alebo keď mala dcéra 2 týždne hnačku a nič jej nepomáhalo.

amelie2017
5. jan 2023

Toto som zazila ako 20 rocna po operacii. 2 tyzdne som nemohla ist a nic ine ako to dostat von manualne s rukavicami nebolo mozne.

terezka1947
5. jan 2023

Kúpiť saraticu,trošku zriedit....a vyjde to samé.

mija23
18. aug 2023

Ja som sa po mojom prvom pôrode 2 týždne nemohla vyprázdniť tak som jola spečena nič nepomáhalo musela som to nasilu vytlačiť bolo to hrôza akoby ma niekto týral nič horšie som v živote nezažila a už nechcem zažit