Zelená stolica po mlieku Beba A.R Opti Pro L

vanesa200219801975
27. feb 2015

Ahojte... Chcela by som sa spytat ci aj vase dietatka po uzivani tejto znacky BEBA A.R opti pro L maju taku vojensku zelenu stolicu... Mame ju preto lebo mame reflux a kedze nemam mlicko tak musime papat umelu stravu... moja mala ma 3mesiace no prv sme mali nutrilon a teraz sme museli zmenit koly refluxu ...

nanka3
27. feb 2015

ahoj, skus si podrobne prestudovat navod, ja mam doma tiez bebu (len pre istotu, ak by nahodou nebolo moje mlieko) a na obale ja napisane, ze zelena stolica po mlieku je bezna....

kofoluska
27. feb 2015

@vanesa200219801975 Je to bezne. Doktorka mi to vysvetlovala tak, ze do stolice ide zelezo z mlieka, ktore telo nevstrebe. Preto je stolica zelena. Nemusi ju mat samozrejme kazde dieta, maly pil Bebu a mal zelenu stolicu, neter pije tiez Bebu a nema zelenu stolicu. Tak isto nemusi byt zelena po kazdej znacke. Ak mas pochybnosti, prekonzultuj to s lekarkou.

vanesa200219801975
autor
27. feb 2015

dakujem vam dievcata... ja som to konzultovala aj s lekarkou a vravela ze je to v poriadku no chcela som pocut aj nazory mamiciek 🙂... uz som spokojnejsia... 🙂...

luciinka2085
27. júl 2022

Ahojte baby viem že to bude znieť divné ...ale som skoro na všetko sama nemám nikoho kto by my pomohol poradil ...na všetko som musela prísť sama pozorovať poriadne moju dcéru ...ale terás us si fakt neviem radi neviem si pomôcť a us sa bojím ,..ide o to že doktorka my predpísala mlieko Beba senzitive ...mala hip Len mála kŕče bolesti
No a us ma 6 deň tu Bebu a od vdedi má zelenú stolicu riedku ....a keď mala hipp tak ju nemala zelenú vôbec ...a chcem sa len spýtať ...som prvorodička ...a proste to má nenapadlo keď my predpísala bebu ...že čo návodov sa tá Beba nemá brat len keď ma bolesti ľebo ja jej vždy dávam bebu a HiPP us nemá a je len na Bebe je správne to čo.som urobila ? Podľa vás prosím poraďte my ...