Zelená stolica u novorodenca

dadakiri
13. aug 2013

Ahojte maminy. Chcela by som sa Vas spytat, ci nemate skusenost so zelenou stolicou u dojcata. Plne kojcim svoje 6 tyzdnove babo, stolicu ma kazdy 4 - 5 den a je uplne zelena. Myslite, ze sa mozem sa spolohanut na slova pediatricky, ze je to normalne?

zuzkamacken
13. aug 2013

kazdy ti povie inak.. moja pediatricka povedala ze je to ok... znama pediatricka zas ze to je hladova stolica.. ja tiez neviem comu verit.

anndy1
13. aug 2013

alebo si zjedla nieco co mu uskodilo mozno
...

astonka
13. aug 2013

@dadakiri hladova teda aspon mne tak na novorodeneckom povedali je taka tmava zelena ....ak maš nejake pochybnosti tak navštim svoju pediatričku...

saska.t
13. aug 2013

@dadakiri nic to neznamena a je to v poriadku,vsetko ostatne su famy kukni www.mamila .sk 😉

katrinka8
13. aug 2013

@dadakiri - ano, je to uplne normalne, nemusis sa obavat 😉 http://www.mamila.sk/pre-matky/dojcenie-a/stolica/

amelin
14. aug 2013

@dadakiri Ahoj, podľa mojich skúseností (mám 7 mesačné bábo) je to úplne normálne a v poriadku. Tiež som sa na to pýtala lekárky, ktorá mi to potvrdila. Farba sa postupne upraví, keď začneš pridávať príkrmy, takže sa nemusíš obávať 😉

josenka
14. aug 2013

@dadakiri Malý mal tiež obdobie, kedy kakal na zeleno, trošku som z toho bola vystresovaná, ale prospieval, nemal žiadne problémy, tak som to prestala riešiť a po čase sa farba zmenila. 😉

zdenus11
14. aug 2013

@dadakiri Žiadna hladova stolica neexistuje, ja to somarina...U dojčenych detí je úplne normálna, materinské mliečko je ľahko stráviteľné, možno sa len hltavo babetko najedlo a rýchlo to prešlo črievkami...Obe svoje deti som dojčila a v prvých mesiacoch sme to mali "zelené" pravidelne. Nerob si starosti.

dadakiri
autor
15. aug 2013

dakujem za odpovede. Potesili, upokojili. Mne tiez pediatricka povedala, ze by to malo byt v poriadku,,,ale viete, ako to je, clovek radsej 2x overi ako 1x zanedba 🙂