Zlá peristaltika čriev a anizmus

ivkada
8. jan 2016

Ahojte mamicky. Mam 4 mesacnu dcerku ktora ma uz 3 mesiace problem s kakanim..doktorka nam povedala ze ma zlu peristaltiku criev..no teraz sme s muzom zistili ze trpi zaroven aj anizmom (stahovanie konecnika namiesto tlacenia)...uz sme skusali vsetko..masaze bruska,cvicenia,probiotika (snad vsetky co su dostupne),babycalm(davame stale),coliprev (davame stale ale uz koncime)..sme na umelom mlieku (viac menej od narodenia mne sa zial nerozbehlo a umele sme aj menili komplet rada beba a teraz sme na nutrilone) a mala sa stale nevie vyprazdnit sama a musime jej pomahat s rektalnou rurkou.ani odvary nam nepomohli (slivkovy a vlockovy)..prosim strasne moc uz som zufala ze ani poriadne nespim neviete mi niekto poradit nieco co zarucene funguje aby sme konecne nasli plnu plienku?dakujem

mlil77
12. jan 2016

super 🙂 ja som uz rurku viac nepouzila odkedy pijeme francuzske.....

ivkada
autor
12. jan 2016

@mlil77 tak uvidime ci to budee aj nas pripad ale fakt dakujem za odporucanie

ivkada
autor
17. jan 2016

@mlil77 ahoj tak uz tyzden kakame do plienoook ;) dakujem za radu s tym mliekom trieskam si hlavu ze som to neurobila skor...

mlil77
18. jan 2016

super tesim sa 🙂 malo by to uz takto ostat...my sme sa tiez 2 mesiace trapili..........vsetko dobre prajem 🙂

crazybabenka
18. jan 2016

my sme sa s malou tiež vytrápili.....prešli sme si od beby cez nutrilon....nám pomohol sunar nutra deffense....ale ten už nie je už je miesto neho premium.....ale naša pani doktorka nám poradila....aby sme skúsili mliečko "zárábať" do detského čajíku.....tak som aj robila.....a malej pomohlo