Zlé držanie tela. Pomôže guma na suchý zips?

janka2732
15. jan 2011

Bola som z malou na prehliadke na 5 r.pediatrička nas poslala na ortopediu kde malej predpisali ort.vložky na ploche nohy a taku gumu na suchy zips aby to nosila každy den najviac na 1 h.na chrbate lebo ma zle držanie tela a predsun ramien.....pol roka jej to mam davat.....chcem sa opytat nema niektora mamička s tym skusenost???Pomože to???

janinah
15. jan 2011

keby nebola šanca,že to pomôže,tak načo by to dávali 😉 ale treba byť dôslední a aj pomôcky nosiť 😉

pink_lady
15. jan 2011

ahoj, mne pri kazdej prehliadke pisali, "zle drzanie tela", a doteraz som sa toho nezbavila...a samozrejme potom prisli bolesti chrbtice...odporucam plavanie, to je na podporu spravneho drzania tela najlepsie, + cvicit (najdes mnohe dobre aj na nete alebo ukaze rehabilitacna) ak sa napr hrbi tak napominat...lebo to je viac menej zlozvyk...a tazko sa ho neskor zbavuje

titkovamiriam
15. jan 2011

ked si bola na ortopedii tak ti snad poradili dobre,ja som s chalanmi nastastie,,tuk-tuk,,nemala skoro kazda druha kamoska ma dietatko s plochymi nozkami alebo so zacinajucou skoliozou-nechapem z coho to je,lebo niekto tvrdi ze z ,,cinanskyc,,tenisiek no ale prave oni take nenosili tak neviem.Uvidis po dalsej prehliadke a ked mas moznost tak plavat-plavat

danielik79
15. jan 2011

aj my chodíme na ortopediu za ploché nohy aj cvičíme.Na spravne držanie tela je tá pomôcka dobrá a dávala by som ju aj viac raz za deň .Na správne džanie tela je dobrá aj fit lopta.Ked sa jéj to prieči tú gumu dávaj lebo inak môže nosiť neskoršie aj korzet a to neni sranda ja osobne som ho nosila až 5 rokov a celodenne,najhorší je v lete.

riskoninka
5. feb 2014

Janka2732 môžeš mi prosím napísať názov tej pomôcky na chrbátik,lebo mi máme problém s držaním tela,malý odmieta cvičiť cviky na fit lopte ešte pocvičí,má prehnutý chrbátik.